World Of The Originals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума ни
BGtop
Latest topics
» Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Окт 14, 2013 8:32 pm by Азазел

» Станете наши приятели
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyВто Авг 06, 2013 8:53 pm by Rosalie Darkbloom

» Самотният мост
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyЧет Юни 20, 2013 7:40 am by Vallery

» Дом Петрович
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 17, 2013 5:28 pm by Кирил Петрович

» Кой е любимия ви член на екипа
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyНед Юни 16, 2013 4:52 pm by Danielle McStell

» Готови герои
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyСъб Юни 15, 2013 4:51 pm by Lilith.

» Търся си приятели.
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПет Юни 14, 2013 5:36 pm by Vallery

» ask Vallery
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПет Юни 14, 2013 5:26 pm by Vallery

» Търся си съквартирант/ка
Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПет Юни 14, 2013 5:17 pm by Vallery

Top posters
Katherina ♥
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
Danielle McStell
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
Lilith.
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
Jack Rourke
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
darcey.
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
.Venilian Flemming
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
Elizabeth Heller
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
Александрия
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
Кирил Петрович
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
The Devil
Седмица по-рано,някъде из градът 6152614PСедмица по-рано,някъде из градът 6152616aСедмица по-рано,някъде из градът 6152615k 
Екип на форума
Седмица по-рано,някъде из градът 6152862v Седмица по-рано,някъде из градът 6152815h Седмица по-рано,някъде из градът 6137543U Седмица по-рано,някъде из градът 6152816Q Седмица по-рано,някъде из градът 30w9np4 Седмица по-рано,някъде из градът 6152817w Седмица по-рано,някъде из градът 6137542v Седмица по-рано,някъде из градът 6153764H Седмица по-рано,някъде из градът Tumblr_m1z7jmOaBx1r99f4t
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 34, на Нед Юни 03, 2018 3:12 pm

 

 Седмица по-рано,някъде из градът

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Maya
Богиня
Богиня
Maya


Професия : Притежава собствена оранжерия
Брой мнения : 38
Долари : 3703
Дата на регистриране : 01.06.2013

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 9:26 pm

Беше точно невероятен ден.Изгониха ме от хотела,явно съм им втръснала.На всичкото отгоре момичето с което трябваше да живея се изпари.Но това е само част от нещастията,които ми се случиха днес...а денят ми започне толкова приятно.Гореща вана,приятна закуска.До тук добре,но тогава започна да вали,доставките ми закъсняваха,хората се оплакваха от цветята.Всички бяха намусени и хапеха с поглед.Тогава това с хотела се случи и сега обикалям в търсене на друг хотел или по-добре мотел,докато момичето се върне.Но да не забравяме,че дъждът не спира и в момента съм мокра до костите,и е малко след полунощ.От време на време се спирам да отместя косата от лицето си за да виждам къде вървя.
Най-накрая се спрях под една стряха и седнах на куфарът си.Сигурно приличам на мокро улично коте,което е било изритано от стопаните си.Свалих якето си защото почваше да ме втриса.Дори нямам къде да облека сухи дрехи,а с този потник и къси гащи след малко ще замръзна.И докато се оглеждах на къде да тръгна след като си почина видях една тъмна фигура да приближава към мен с чадър.
-Извинете.-скочих на крака и застанах пред мъжът за да му препреча пътя,под упътите към някой хотел или мотел.Под дъждът съм от часове и вече не знам какво да ...правя.
Сините му очи ме накараха да се разтреперя,да млъкна и да се изчервя като домат.
-Моля ви...-казах почти като коте.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 10:00 pm

Седмица по-рано,някъде из градът Tumblr_mme9wjfxko1s6stdwo1_400

Стоях пред огледалото и се гледах. От музикалната система в имението ми бучеше песента на Limp Bizkit - Behind Blue Eyes. Облечен в кожени панталони и отгоре тениска, върху която сложих кожено яке. Бях си красавец и знаех, че тези черни дрехи придаваха вида на лошо момче. Тръгнах към гаража си и щом влязох там, лъскавото червено ферари ме чакаше. Единият от автомобилите ми. Запалих го и просто изчезнах някъде по пътищата. Обикалях с часове, докато накрая просто не спрях на един паркинг. Взех си чадър от задната седалка, а на вън валеше, като из ведро. Излязох от колата и закрачих. Просто крачех и си мислех колко съм самотен. Нямам си приятели, нямам кого да поканя у дома да си направим купон и нямам с кого да споделя проблемите си, докато пред мен не се яви един образ. Едно момиче, което беше облечено оскъдно и дрехите и косата й бяха полепнали по тялото й ме молеше за упътване. Протегнах ръка и чадъра ми се озова над нея, а другата, свободната, която преди малко беше в джоба ми разкопчаваше ципа на якето ми. Свалих го внимателно и я наметнах, а след това я погледнах в очите и тя просто стоеше и ме гледаше:
-Ела с мен! - след тези думи просто се усмихнах и допълних:
-Ще живееш у дома! - след като казах това посочих с палец над рамото си, като сочех зад гърба си:
-Колата ми е на близо. Ще те взема в къщи. Ще се изкъпеш с гореща вода, ще облечеш някоя моя тениска и ще останеш с мен, докато не си намериш място, но ако ти хареса може и за повече! - защо казвах това? А ако беше сериен убиец или изнасилвач.. не че имах против второто. Преминах с език по устните си и се доближих до нея и тогава тя усети. Прегърнах я през рамо и я накарах да хване чадъра, за да се пази от дъжда. След като едната ми ръка беше заета да я прегръща, тази която се освободи от чадъра вдигна куфара й и й казах:
-Да тръгваме. Само напред.. ще забележиш колата ми - и се усмихнах:
-А и.. преди да сме тръгнали трябва да ти кажа, че имаш страхотно тяло.. гърдите ти, които са изпъкнали от полепналата тениска са прекрасни, а дупето ти, в което гащите ти са се впили е просто.. мечтано! - усмихнах се и допълних:
-Та.. тръгваме ли? - и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Maya
Богиня
Богиня
Maya


Професия : Притежава собствена оранжерия
Брой мнения : 38
Долари : 3703
Дата на регистриране : 01.06.2013

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 10:22 pm

Единственото което исках бяха напътствия до най-близкият хотел.Вместо към хотела ме упътиха към кола,която ще ме закара в къщата на непознат,който ме кани да живея с него докато намеря нещо друго или може и за по-дълго.Да не говорим,че свали всичките ми дрехи само с поглед.Споменах ли,че е непознат?! Защо имам чувството,че съм безсилна и най-вече защо не мога да откажа?Нещо става тук,нещо става с мен,но явно е твърде късно да се осъзная и да избягам в другата посока.Куфарът ми е на задната седалка,аз съм се свила на предната до шофьора и не обелвам дума.От време на време поглеждах тайно към непознатия,най-вече към очите му.Бързо се изчервявах и се свивах още повече,докато не стигнахме къщата му,но това всъщност не е къща ,а дворец.
Въздъхнах докато той паркираше колата в гаража и чак сега се сетих да възразя.Бързо слязох от колата и заобиколих за да съм до него докато изваждаше куфарът ми.
-Вижте,много съм ви благодарна за всичко,но не искам да ви създавам неприятности,не бих искала да съм ви в тежест.
Лошото те първа предстоеше,защото тялото ми отказваше да слуша главният мозък.Тялото ми харесваше това лошо,непознато,момче и го искаше.Харесваше как той кара това животно,макар,че не съм много впечатлена от колата.По скоро някой модел на шевролет или който и да е стар модел кола би ме накарал да настръхна,но не и това.
Ярките ми очи се вгледаха в неговите и отново почервенях като домат.Прехапах долната си устна и ,поради някаква незнайна причина,скръстих ръце пред гърдите си отбранително.

Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 10:34 pm

Усмихнах се доволно и й казах:
-Тежест? Живея тук.. само с икономите ми, които се появяват, когато ми трябват. Имам гараж пълен с - и започнах да посочвам:
-Ферарита, Ламборджинита, Нисани, Тойото.. това е моето семейство! - погледнах я и казах:
-Впрочем.. - оставих куфара й до вратата и веднага се появи един възрастен мъж:
-Алфред... отнеси го в стаята ми! - погледнах момичето. Той се беше свило, прикрило гърдите си и трепереше. Завлякох я до едно стъкло, но от другата страна нищо не се виждаше. Тогава казах:
-Бела! Включи осветлението на бебчетата ми! - когато казах това в едно отделно помещение от всички, най-защитеното пред нея се откри невероятната гледка на лъскави американски мускули. Притежавах автомобили от 20 до 90, на миналият век, но най-любимите ми бяха най-отпред. Понтиак ДжиТиО от шестдесет и седма, Шевролет Камаро от Шейсет и девета, Шевролет Импала от Шейсет и Седма, Додж Чарджър от Шейсет и девета, Додж Чалънджър от Седемдесетте. Какво ли още не. Беше пълно. Дори имах Форд Мустан Шелби ДжиТи седемстотин и петдесет от шейсет и девета или по-известен, като Елинор от да изчезнеш за шестдесет секунди. Погледнах я, а тя просто не можеше да отлепи поглед от стъклото или по-скоро се притесняваше да ме погледне, но щом потрепери:
-Бела! Изгаси осветлението! - хванах ръката на момичето и я задърпах, а тя явно нямаше нищо против. Щом стигнахме до вторият етаж на имението ми влязохме в огромна стая и тя видя как се обърнах към нея. Свалих коженето си яке от раменете й, а след това просто я задърпах към банята. Затворих я и заключих. Пуснах водата и тя я видя. За секунди парата започна да се появява. Свалих тениската си и останах само по кожен панталон. Погледнах я и сините ми очи срещнаха нейните:
-Стига де.. да настинеш ли искаш? - дори не я попитах. Хванах тениската й и я вдигнах, за да я съблека, а след това я погледнах и казах:
-Влизаме в банята и да.. ще свалиш и гащичките си! - след тези думи тя видя как разкопчах коженият си панталон и останах чисто гол пред нея:
-Ще те изкъпя и ще те стопля! - говорех, все едно я притежавам.. дали беше така?
Върнете се в началото Go down
Maya
Богиня
Богиня
Maya


Професия : Притежава собствена оранжерия
Брой мнения : 38
Долари : 3703
Дата на регистриране : 01.06.2013

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 10:51 pm

Бях като застрелян заек или миля,че като човек,който е видял призрак.Алфред изчезна толкова бързо колкото се беше появил,а аз имах чувството,че руменината ми изчезна и в момента бях бяла като призрак.Нямах време да осмисля това защото синеокият красавец ме дръпна пред едно голямо стъкло и извика нещо.В следващият момент вътрешното ми аз точеше лиги в мигът в който съзря чудесата на миналият век. Това са коли в който би правила много неща зад волана.Още малко и щях да се лепна за витрината и да повтарям като онова малко странно човече от онзи странен,нереалистичен филм, "Скъпоценните ми,скъпоценните ми!"..Мисля,че се казваше Смигъл или нещо подобно.Не знам,този нов свят все още ме обърква.Но разбира се нямах време да обмисля и това.
Озовах се в баня и полугол мъж..поправка,напълно гол мъж пред себе си.Осъзнах,че и аз съм гола от кръста нагоре и веднага закрих гърдите си с ръце,макар,че бях със сутиен.В този момент бях толкова червена в лицето,че чак домат би ми завидял.Очите му,тонът му..накараха ме да се подчиня.
-Добре...
Обърнах се с гръб към него и преместих цялата си коса от едната страна и пред гърдите си.Бавно разкопчах сутиена си и го свалих.Оставих го да падне на плочките и за почнах да разкопчавам и късите си гащи.Те също бързо паднаха на земята и накрая останаха прашките ми.Те намериха същата съдба и отидоха при сутиена ми.Бавно без да го поглеждам минах покрай него и влязох под душа.Макар,че нямах на идея какво прави той знаех,че очите му са върху мен и това ме накара да настръхна.Не издържах,обърнах се.Лицето му бе толкова близо до моето,очите му ме гледаха сякаш бях плячка напът да бъде хваната от ягуар.
-Не ме наранявай...-прошепнах уплашена,но не помръднах.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 11:07 pm

Стоях и я гледах. Обърна се с гръб и бавно сваляше дрехите си, което накара достойнството ми леко да се изправи, но когато беше напълно гола и притича край мен нямаше как да не я огледам. Невероятни оформени извивки, пищно дупе, красиви гърди и гледка кожа между краката. Явно се беше погрижила преди да дойде. Тогава осъзнах. Кръвта от тялото ми се вля не само в главата ми, но и във вената на пениса ми, което го накара да се вдигне гордо пред тялото ми и да се втвърди. Закрачих бавно и когато тя се завъртя към мен ме погледна с един нежен поглед и ме помоли да не я наранявам. Усмихнах се и тя усети ръката ми, която нежно погали бузата й, а аз продължавах да я гледам със сините си очи, право в нейните. Моите бяха красиви, но нейните.. просто можех да ги гледам постоянно. Да не я наранявам? Щях ли да го направя? Не! Усмихнах се и й казах:
-Да те нараня ли? Та аз дойдох само за да... те изкъпя! - след тези думи тя усети как ръцете ми преминавах около тялото й. Просто се пресегнах, за да взема неща зад нея и тя го усети. Тялото ми се прилепи до нейното. Гърдите ми се сляха с нейните, а пениса ми се намираше на милиметри от най-нежното й местенце и докосваше леко крачетата й. Аз просто взех един душ гел и мека гъба. Щом се отдръпнах на няколко сантиметра от нея изсипах количество от козметичния продукт върху гъбата. Оставих тубичката с гела, които беше с аромат на ягода и я погледнах. Без да питам тя усети как ръцете ми се плъзнаха по тялото й. Усети нежни ласки по коремчето си, като дори леко се заиграх с пъпчето й, а след това продължих нагоре. Преминах нежно под гърдите й и след това се отправих нагоре към зърната й. Заиграх се с тях, докато не стигнах вратът й и го погалих нежно със губата. Докато едната ми ръка сапунисваше вратлето й тя усети другата какво прави. Покрита с пяна слизаше надолу по крачетата й. Отдръпнах ръката си, която беше под челюстта й и я насочих към другият крак. Бях на колене пред нея и тя ме гледаше изпитателно, а аз преминах от предната част към задната част на тялото й и хванах бузките на дупето й с ръце. Покрих и тях с пяна и усещах как бялата течнос, съдържаща балончета се свлича по тялото й. Дори разтворих бузките на дупето й и тя усети как с пръстче преминах по аналният й отвор и се спрях, защото май я стерснах леко. Накрая последва и най-приятната част. Преминах с гъбата по клитора й и се озовах върху срамните й устни. Сапунисах ги нежно и я погледнах, като попитах:
-Така харесва ли ти? Искаш ли да продължиш сама? - и зачаках отговор. Щеше да по-следва по-приятната част. Щях да взема слушалката на душа и да започна да я обливам с вода, топла вода, докато с другата си ръка я галя и... може би докарвам до оргазъм.. а може би нямаше да стигнем до там..
Върнете се в началото Go down
Maya
Богиня
Богиня
Maya


Професия : Притежава собствена оранжерия
Брой мнения : 38
Долари : 3703
Дата на регистриране : 01.06.2013

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 11:30 pm

Докосването му наистина беше невероятно и имах чувството,че кожата ми же се възпламени,но и преди са ме къпали.Вярно,че бе доста отдавана и в Гърция..и от жени,но не е нещо непознато за мен.
-Мая..името ми е Мая.
Казах с нормален глас,най-вече защото спря за момент докато вземе душа и не започна да ме облива цялата.Прехапах долната си устна сподавяйки поредният стон.Не знам колко пъти го направих до сега,но долната ми устна се бе леко подула и още малко и ще рукне кръв.
Разбира се знаех през цялото време какво прави и не смятах да го остави да победи.Все пак за тангото са нужни двама...до колкото разбрах.Взех душа от него и направих крачка назад.Бавно отмих пяната от себе си,докосвайки всяко едно място по тялото си от където бяха минали ръцете му.Коремът,гърдите,вратът ми,краката и между тях.
Поставих душа на мястото му и взех душ гела и изсипах малко от него в шепата си.Разтрих го старателно между дланите си и се приближих към него.Първоначално доста страхливо протегнах ръце към него,но щом дланите ми започнаха да разтриват душ гела върху тялото му се отпуснах.Дори взех и започнах да използвам гъбата.Бавно по коремът му и по гръдният му кош.Трябваше да се приближа още малко за да мога да стигна вратът му без да се насилвам.Разбира се близостта си имаше цена.Кожа до кожа,тяло до тяло..това накара коленете ми да омекнат.Преглътнах сухо и плъзнах ръце надолу по тялото му към втвърдилият му се член.С треперещи ръце започнах да втривам душ гела в голямото чудо.Облизах устни и отместих поглед.Поне няколко минути извършвах това действие докато не свалих ръце от него и не направих крачка на зад за да взема душа и да не премина бавно отново по цялото му тяло с топлата вода за да отмия пяната.
Не бях съвсем сигурна какво става тук,какво правим,но знам,че съм готова да слушам всяка негова команда..в рамките на здравият разум.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът EmptyПон Юни 03, 2013 11:47 pm

Дарих я с ласки, но това не беше важното. По-важното беше, че без да съм и казвал нищо тя сама пожела да ме изкъпе. Да докосне тялото ми, да усетя как пръстите й изучават плочките ми, гърдите ми, врата ми и най-накрая пениса ми. Отдели му най-голямо внимание, все едно никога не беше виждала такова нещо. Гледах я в очите и усетих и след това колко внимателно ме изми с душа и просто застана и зачака. Сякаш чакаше команда:
-Добре.. сега застани с гръб към мен.. подпри ръцете си на стената и просто се разкрачи! - очаква да ми каже "Не искам!" или да се противи по друг начин, но не. Тя сякаш вече беше приела мисълта, че е моя и направи това, което и казах. Завъртя се с гръб към мен, разкрачи се и гледката на дупето й и срамните й устни се разкри пред мен. Гърба й, които исках да погаля се беше извил така, че просто да го желаеш. Доближих се бавно и тя усети как пениса ми премина с цялата си дължина по срамните й устни и ако погледнеше надолу щеше да види как се подава между краката й. Устните ми се сляха с кожата й, като тя усети как я целувам по гърба, след това се насочих към рамото й и накрая впих устни във вратът й. Ръцете ми, които галеха гърба й се спуснаха надолу. Стиснаха дупето й и тя усети как бузките на задните й части се намират в дланите ми. Разтвориха ги и тя усети как главичката на пениса ми докосва аналият й разтвор. Мястото, където ако натиснех тя щеше да усети как навлизам в нея, но се спрях. Отдръпнах се и тя усети как тялото ми изчезна, но направи това, което исках. Не се обърна. Просто чакаше! Чакаше и не усещаше нищо, докато... ръцете ми разтвориха дупето й и усетих как тя се стегна, защото си помисли, че сигурно рязко ще навляза в нея, но не. Тя усети как езика ми премина между бузките й и погали това място, като остави влажна следа. Стоях на колене зад нея. Приведох се и щом видях срамните й устни не се сдържах. Впих своите в тях и подобно на целувка, но на не точното място, езика ми навлезе между устните й и затърси нещо.. затърси или по-скоро започна да обикаля наляво-надясно в готовност да задоволи момичето пред мен. Да.. щях да я докарам до оргазъм.. първият й за вечерта, а след това.. толкова мисли изникнаха в главата ми, че бях сигурен за едно нещо. Радвах се, че тя щеше да изпълнява желания. Нямах търпение да я накарам да изпълни най-съкровените ми мечти.. а може би и аз нейните.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Седмица по-рано,някъде из градът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмица по-рано,някъде из градът   Седмица по-рано,някъде из градът Empty

Върнете се в началото Go down
 
Седмица по-рано,някъде из градът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Lilith and Jack Rourke, преди седмица, Starbucks

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of The Originals :: Някъде там :: Минало-
Идете на: