World Of The Originals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума ни
BGtop
Latest topics
» Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyПон Окт 14, 2013 8:32 pm by Азазел

» Станете наши приятели
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 8:53 pm by Rosalie Darkbloom

» Самотният мост
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyЧет Юни 20, 2013 7:40 am by Vallery

» Дом Петрович
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 5:28 pm by Кирил Петрович

» Кой е любимия ви член на екипа
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyНед Юни 16, 2013 4:52 pm by Danielle McStell

» Готови герои
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyСъб Юни 15, 2013 4:51 pm by Lilith.

» Търся си приятели.
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:36 pm by Vallery

» ask Vallery
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:26 pm by Vallery

» Търся си съквартирант/ка
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:17 pm by Vallery

Top posters
Katherina ♥
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
Danielle McStell
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
Lilith.
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
Jack Rourke
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
darcey.
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
.Venilian Flemming
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
Elizabeth Heller
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
Александрия
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
Кирил Петрович
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
The Devil
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152614PПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152616aПреди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152615k 
Екип на форума
Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152862v Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152815h Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6137543U Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152816Q Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 30w9np4 Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6152817w Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6137542v Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 6153764H Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Tumblr_m1z7jmOaBx1r99f4t
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 34, на Нед Юни 03, 2018 3:12 pm

 

 Преди няколко часа. Една тъмна уличка!

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Elizabeth Heller
Вещица
Вещица
Elizabeth Heller


Брой мнения : 64
Долари : 6402
Дата на регистриране : 03.06.2013

Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 4:08 pm

- Няма да ме хване страх. - отвърнах му някак самонадеяно.
Не бях малко хлапе, което се плаши лесно и веднага си търси зад кого да се скрие. Пък и имах да му докажа, че съм по-малко боязлива от него. А щом имах и толкова храна пред мен щях да се концентрирам върху нея ако усетя, че ще настъпи нещо плашещо във филма. Но нали знаете онзи момент, в който рязко нещо изскача пред теб, придружено с много писъци и точно когато не го очакваш? Същото се случи и сега, изигравайки ми лоша шега. Дребничкото произшествие поне бе леко зацапване от пицата, което Джак веднага се постара да премахне. Готин начин за сваляне на мадами. Жалко обаче, че не се получаваше при всички.
- Не знаех, че ставаш и за масажист. - казах уж леко учудено, тъкмо и да се избегне темата за това кой е по-плашлив.
Идеята някой да ме намачка хубаво и после да си мързелувам, излегнала се на леглото, наистина ме поблазни. Затова и бързо отместих подноса, като за последен път отпих от сока си, а след това го оставих някъде настрани. Завъртях се, лягайки по корем, а чаршафа смъкнах надолу до кръста си. Така отново най-интересните части от тялото ми бяха закрити от него, а на гърдите си бях легнала, така че и на тях не можеше да се полюбува цялостно човек. Но толкова стигаше.
- Да видим колко ги бива въпросните мъжки ръце! - подканих го да си покаже уменията като масажист.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 7:56 pm

Джак се усмихна. Бавно остави подноса си и когато тя заголи гърба си се изправи от леглото. Отиде до мивката и се изми, а след това се зачуди как да го направи, но реши, че няма да използва специални мазила, защото все пак нямаше. Доближи се до нея и видя, че тя го гледа любопитно, а той вдигна ръце и каза:
-Измих се! - усмихна се. Доближи се до леглото и бавно се настани отгоре й, като крачетата му се озоваха до тялото й. Облегна дупето си на нейното, като се опита да не и тежи и след секунда тя усети леко влажните му ръце, които се плъзнаха нагоре по гърба й. Когато стигна до раменете й отмести косата, като я разпростря от страни на възглавницата. Ръцете му се спуснаха с два пръста по вратлето й и тя усети как обхващат бавно раменете й. Палците му бяха в задната част, а пръстчетата му бяха обхванали раменете, като ги плъзна нежно по тях и започна да мачка, както се правеше. След няколко повторни движения и приятно мъркане на Елизабет ръцете му се плъзнаха надолу и щом се намираха в горната част на гърба й започна да плъзга длани нагоре. Правеше го нежно и бавно, като тя можеше да усети натиска от преминаването на ръката му по мускулите си. Той повтори движението няколко пъти, като отново се насочи нагоре и завъртя главата й така, че да е с лице към възглавницата и постави по два пръста на слепоочията й и бавно ги разтри и след като го направи последва и задната част на ушите й. Имаше много мека кожа и това му направи впечатление. Усмихна се и каза:
-С удоволствие ще разтрия и крачетата ти! - след като каза това ръцете му отново се спуснаха бавно по гърба й и се озоваха в зоната на кръста й. Плъзнаха се настрани и тя усети как с длани започна да стиска леко и да отпусна, за да я накара да изпита удоволствие от разтриването. Не беше професионален масажист, но знаеше, че за да се хареса на една жена трябва да е едновременно нежно и грубо. Да стиска и след това да разтрива и това и правеше той..
Върнете се в началото Go down
Elizabeth Heller
Вещица
Вещица
Elizabeth Heller


Брой мнения : 64
Долари : 6402
Дата на регистриране : 03.06.2013

Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 8:05 pm

Дори и да не беше професионален масажист, смело мога да кажа, че си го биваше в тези работи. Дори бях забравила за гъдела, който по принцип имах в областта на хълбоците и от който трепках дори при леко докосване. Наместо това, сега мрънках тихичко и от удоволствие. Беше си приятно някой да се занимава така с теб, докато ти само си лежиш и си мързелуваш.
- Мхмм.. Разтривай където си искаш. - отговорих му унесено, все още мъркайки доволно.
Рамене, кръст, крачета.. Нямах претенции кое ще разтрива, дали ще ги редува или каквото там и да е било. На мен все си ми беше кеф и сега го бях отдала на пълния релакс.
- Знаеш ли какво.. Ако се занимаваш с това клиентите ти 100% ще останат доволни. - допълних, за да не е абсолютната тишина наоколо ами все пак да поддържаме и някакъв разговор.

Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 9:19 pm

Ръцете ми преминаха отново по гърба й, хванаха раменете й и ги разтриха и накрая се спуснаха надолу, като се спряха малко над дупето й. Тя усети нежното плъзване на пръстите ми там, като се плъзнаха на страни и след като тя измънка доволно спрях. Завъртях се бавно и започнах да вдигам чаршафа нагоре, докато не стигна до душето й. Завъртях го на топ, като го обвих от тялото й и ако се намирах прав до леглото щях сто процента да видя всичко, което тя криеше там. Бавно отделих леко крачетата й едно от друго и щом се наведох на долу дори не погледнах към задните й части, а следях ръцете си. Не исках да гледам, защото знаех, че ако видя нещо кърпата ще ми отеснее и малкия ми приятел ще се уголеми. Пръстите ми обвиха бедрото й и бавно се плъзнаха надолу, минаха областта зад капачката й и продължиха, докато не стигнаха едното й стъпало. Впих пръсти в тази мека област от кракът й и започнах да го мачкам. Съсредоточен в работата си. След това се преместих на другият крак и казах:
-Ами.. не бих се занимавал с работа.. притежавам милиони, но с удоволствие бих правил това за теб всеки ден.. имаш много мека и приятна на допир кожа. - ръцете ми се изкачваха нагоре по другото й краче и точно, когато се намираха на милиметри от срамните й части се отделиха от тялото й. Малко смъкнах чаршафа надолу и я прикрих, а след това се завъртях. Плъзнах отново ръце по гърба й и след това отново се озовах на раменете й, но този път двата ми палеца се озоваха в частта точно под вратът й и нежно преминаха по нея, като правеха движения - единият пръст нагоре, а другият надуло. Доближих се и попитах:
-Желаеш ли още масаж и в коя област? - бях оставил само стомахчето й, гърдите й и задните й части незадоволени, но знаех, че тя няма да пожелае нито едно от тях. Все пак бяхме доста.. непознати и сигурно ми нямаше доверие.
Върнете се в началото Go down
Elizabeth Heller
Вещица
Вещица
Elizabeth Heller


Брой мнения : 64
Долари : 6402
Дата на регистриране : 03.06.2013

Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 11:57 am

Доволна продължавах да си лежа спокойно и да се наслаждавам на масажа, макар и на няколко пъти леко да изтръпвах щом ръцете му се доближаваха до някои определени части от тялото ми. Скоро обаче Джак съвсем спря с масажите.
- Няма да те тормозя чак толкова. - отвърнах на въпроса му дали и къде искам да продължи.
Все пак нямаше да ставам нахална, пък и вече се бях поотпуснала достатъчно след толкова разтриване. Може да се каже, че за сега ми беше достатъчно. Просто се наместих малко по-удобно и съвсем леко се надигнах на лакти, все пак оставяйки предната част от тялото си закрита до колкото мога.
- Някаква идея какво да правим сега? Освен ако не искаш този път да си сменим местата и аз да се правя на масажистка. Или имаш по-добри идеи? - попитах и обърнах лицето си към Джак, гледайки го любопитно и чудейки се дали вече не е намислил някакви планове за по-интересни занимания.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 1:44 pm

Усмихнах се:
-Не ме тормозиш! Толкова е приятно да докосвам тялото ти! - тя усети как ръката ми се плъзна от вратлето й надолу, като достигнах точно мястото над дупето й и спрях. Главата ми се повдигна леко и погледа ми срещна нейния. Усмихнах се мило. Умирах от желание да я целуна и не, защото нещо ми действаше, а защото беше прелестна, но щом си помислих за това поклатих глава. Усетих как тялото ми беше тръгнало да се навежда и изведнъж ръцете ми застанаха от двете й страни. Просто стоях надвесен над нея и не знаех какво да направя. Преглътнах тежко и казах:
-Това, което желая.. едва ли ще ти хареса.. - отдръпнах се бавно и се излегнах до нея. Завъртях глава и я погледнах, като се усмихнах и казах:
-В момента едва се задържам на едно място и нещото, което много.. ама абсолютно много желая е да те целуна! - след тези думи преглътнах. Усмихнах се и казах:
-Но.. няма да се тормозим един друг, нали? - протегнах едната си ръка и я погалих по бузката, като й казах:
-Можем да правим много работи.. филм.. това отпада.. може да пием и.. - след като казах това се усмихнах:
-Знаеш ли какво. Дойде ми една идея. Може да си вземем алкохол и да играем на истина или предизвикателство. Който избере предизвикателство, ако го направи.. не пие, но ако не го направи надига бутилката, а при истината който каже истината не пие, а ако не иска да сподели надига бутилката. - след тези думи се изправих и огледах стаята. След това погледнах към нея и щом я видях да лежи на леглото така отпусната допълних:
-Но ако ти е изморено и ти се спи.. ако искаш може да се отдадем на съня - знаех кое ще е по-приятно от това просто да заспим. Да я прегърна, докато тя се е отдала на сънищата си. Мислите в главата ми бушуваха и тогава я погледнах от права позиция и видях извивките на тялото й, които бяха перфектни. Гърдите й, които се подаваха леко под лактите й. Дупето й, което беше прикрито от чаршафа. Какво трябваше да направя... Дали тя ме желаеше така, както аз желаех нея.
Върнете се в началото Go down
Elizabeth Heller
Вещица
Вещица
Elizabeth Heller


Брой мнения : 64
Долари : 6402
Дата на регистриране : 03.06.2013

Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 EmptyЧет Юни 13, 2013 12:04 pm

За момент отново се почувствах странно заради близостта между двама ни щом той се надвеси над мен. Не, че ме беше срам или нещо от сорта. Не бях чак толкова притеснителна личност, макар че си имах и своите принципи. Просто подобни действия все още ми напомняха за случката от преди няколко часа в тъмната уличка и това негово държание ме караше да си мисля дали без дори да се усетя не съм направила пак някой гаф с магията и не се бе получил подобен ефект. Но май такова нещо този път нямаше. Или поне бяха пропуснати поклоните, а изпълняването на желания бе заменено просто от желание за целувка. Е, една целувчица, колко му е .. Току виж по някое време си я изпросил. Но сега друга идея ми допадна повече - алкохол и забавни игрички. От доста време не си бях играла на "Истина или предизвикателство". Да не кажа даже откакто бях малко хлапе. Можеше да се окаже наистина интересна занимавка, затова се съгласих. Пък и определено не ми се спеше.
- Има ли алкохол наоколо или пак трябва да поръчваме? - попитах го, вече изправяйки се в седнало положение и следователно по-добре увита с чаршафа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко часа. Една тъмна уличка!   Преди няколко часа. Една тъмна уличка! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди няколко часа. Една тъмна уличка!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
» Една пиянска нощ преди около месец
» Lilith and Jack Rourke, преди седмица, Starbucks
» Преди 1 година в Ибиза
» Преди половин година в Ню Йорк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of The Originals :: Някъде там :: Минало-
Идете на: