World Of The Originals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума ни
BGtop
Latest topics
» Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПон Окт 14, 2013 8:32 pm by Азазел

» Станете наши приятели
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Авг 06, 2013 8:53 pm by Rosalie Darkbloom

» Самотният мост
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyЧет Юни 20, 2013 7:40 am by Vallery

» Дом Петрович
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПон Юни 17, 2013 5:28 pm by Кирил Петрович

» Кой е любимия ви член на екипа
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 16, 2013 4:52 pm by Danielle McStell

» Готови герои
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyСъб Юни 15, 2013 4:51 pm by Lilith.

» Търся си приятели.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПет Юни 14, 2013 5:36 pm by Vallery

» ask Vallery
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПет Юни 14, 2013 5:26 pm by Vallery

» Търся си съквартирант/ка
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПет Юни 14, 2013 5:17 pm by Vallery

Top posters
Katherina ♥
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
Danielle McStell
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
Lilith.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
Jack Rourke
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
darcey.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
.Venilian Flemming
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
Elizabeth Heller
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
Александрия
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
Кирил Петрович
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
The Devil
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152615k 
Екип на форума
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152862v Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152815h Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6137543U Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152816Q Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 30w9np4 Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6152817w Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6137542v Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. 6153764H Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Tumblr_m1z7jmOaBx1r99f4t
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 34, на Нед Юни 03, 2018 3:12 pm

 

 Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 09, 2013 9:01 pm

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Tumblr_miyu9mie5L1r4q8hqo2_500

Днес беше.. ужасен ден. Бих се с един ангел, а след това няколко вампира се опитаха да сътворят нещо, като бунт. Сега имах нужда от почивка. Просто запалих Импалата си и потеглих. Движех се със скоростта, която е подходяща за градско, но не беше само това. Бях надул радиото, от което звучеше AC/DC - Highway to Hell. Усмихнах се доволно и започнах да тропам с пръсти по волана. Щом спрях в един бар слязох бавно и закрачих. Кубинките ми с тъмно бежав цвят тропаха по мокрите улици на града и се чуваше как разпръскваха водата на локвите. Бях обул дълги дънки, черна тениска и отгоре бежавото ми яке, което беше с еднакъв цвят, като кубинките и много ми ходеше. Отражението ми, което беше по-размазано от спомените на пияниците в този бар премина по лъскавата черна боя на Импалата и ме проследи до входа на нещото, което беше кръчма или бар. Нещо, в което имаше алкохол. Влязох вътре и изпих няколко бири. Беше приятно, но след това трябваше да изкарам ядът си някъде. Точно, когато реших да подкарам Шевролета си и да карам с бясна скорост из града усетих как някой се блъска в мен. Обърнах се и видях мъж, които е с една глава по-висок от мен. Целия в пиърсинги и татуси, а тялот му беше като гардероб. Блъсна ме пак и каза "Глей де вариш е!" това си беше чиста покана за уличката зад бара. Закрачих на там, а той ме следваше. Още с отварянето на вратата ме блъсна, но няколкото крачки с тялото ми наведено напред ме накараха да запазя равновесие. Чух го как се засилва към мен. Бяхме само двамата в улицата или поне така мислех. Докато не се завъртях рязко и ръката ми просто с един откачи главата от тялото му. Просто я залепих за стената отзад. Погледнах кокалчетата си и се усмихнах. Облизах кръвта, но след това я изплюх и си казах сам на себе си:
-Гадна вампирска кръв! - след тези думи чух шум. Рязко извъртях глава и погледа ми срещна едно момиче, което ме гледаше с ръка пред устните си. Какво и ставаше? Да не би да съжаляваше грозното същество пред мен.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПон Юни 10, 2013 8:43 pm



Give Me Love

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Image002-2

And that tonight I'll call ya

Give a little time to me or burn this out,
We'll play hide and seek to turn this around,
All I want is the taste that your lips allow,
My, my, my, my, oh give me love






Стъпките й бяха бавни и примерени. Искаше да опознае града отблизо, да го погледне по друг начин, но без да се набива на очи.Избра си по-тъмните улички за обиколка, тъй като се страхуваше да не стане някой гаф или иначе казано - да не й се покажат крилата.За нейна радост това не се случи и всичко премина спокойно и вече беше готова да се прибере.. но къде щеше да отиде всъщност?В къщата където не беше желана?В хотел?.. На улицата?!
"Не, не, не.. не мисли за това!"
Неси си наложи да изключи мислите си поне за пет минути и тръгна по-смело напред по улицата.
По едно време чу шум.. беше говорене, а след това.. тичане?За изплашено момиче беше по-любопитна, отколкото трябва, но все пак отиде да провери какво се случва.Това, на което стана свидетел я потресе.
- Господи..
Без да усети беше закрила устните си с ръка и гледаше вцепенено.. Когато се усети, че убиецът се обръщаше към нея в първия момент не можа да се осъзнае, но след това побърза да се скрие зад една стена.Да, разбира се, че той я беше видях, но Неси не беше способна да мисли трезво.А и дори и да не я беше забелязал определено щеше да чуе тежкото й дишане.

No, I just wanna hold ya.

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПон Юни 10, 2013 9:32 pm

Азазел просто извъртя рязко глава и я видя. Младо... нефилимче. Усмихна се. Бавно закрачи, като ръцете му се спуснаха до тялото. Щом стигна до стената я подмина и изведнъж на крачка разстояние от младото момиче, като просто вдигнах глава на горе и казах:
-Каква красива луна! - след тези думи злобната усмивка се появи на лицето ми. Щях да се погавря малко с нея. Тя не осъзнаваше какво става тук:
-Точно перфектна вечер за убиване. - след тези думи главата му бавно се завъртя и в очите му се видя образа на младо момиче, което го гледаше по-уплашено от някое животинче. Бавно закрачи към нея и ръката му се протегна, а след секунда я хвана за гърлото. Леко я повдигна и краката й се отлепиха от земята. Продължаваше да гледа уплашеният й поглед и каза:
-Добър вечер, госпожице! - след като каза това се усмихна и попита:
-Какво прави малкото объркано дете на ангел и изверг тук? - след това се доближи така, че лицето му да е на милиметри от нейното и допълни:
-Я ми кажи.. кой беше по-нищожен.. майка ти или баща ти? - след като каза това се усмихна злобно и тя усети лекия натиск над гърлото си. Нямаше сили да диша, докато той не я пусна и тя просто падна на земята:
-Колко си.. слаба и.. неосъзната. - тъкмо щеше да я удари, когато реши нещо друго. Щеше да я накара да умре от страх:
-Кажи ми.. до сега.. виждала ли си истински демон? - и цвета на очите му се промени, като зачака тя да го погледне е в лицето.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПон Юни 10, 2013 10:03 pm



Never Back Down

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Image002-2

I need ya right now

now that that don't kill me
Can only make me stronger
I need you to hurry up now
Cause I can't wait much longer
I know I got to be right now






Съществото беше грубо.Направо жестоко към бедното момиче.Едвам й оставаше въздух преди да падне на земята.Но след като камъчетата се забиха в плътта на коленете й я заля чувство на адреналин.Защо изобщо трябваше да се боли срещу неизбежното?Изправи се малко по-уверено и го погледна в очите. Не беше като да е сигурна в силите си и, че е готова да умре, но и определено нямаше и да се кланя в краката му.Беше повече от това.По-силна.В първия момент когато видя очите му се стресна още повече, но се реши да се овладее и да не показва повече слабости.Нещо й подсказваше да бъде силна пред този мъж.
- Значи.. ти си демон?
По дяволите, гладът й трепереше.А въпросът й беше безобразно глупав при условие, че беше очевидно, че е демон.Е, какво да се прави, явно пред лицето на смъртта бълваше всичко, което й дойде в главата.
- Значи е вярно?Всички демони сте безчувствени същества.. Защо?Кое ви пречи да чувствата?
Гласът й все още леко трепереше, но тя продължи да задава глупавите си въпроси, които най-вероятно щяха да ядосат демона.

Don't act like I never told ya.

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyПон Юни 10, 2013 10:12 pm

След като просто я видя да говори свободно, като видя смелостта в лицето на това момиче се спря. Просто се наведе и клекна пред нея. Издиша и тя усети леденият му дъх по кожата си:
-Аз? Безчувствен? - след това усети и пръстите му по бузата си:
-Аз съм най-мощният демон, които можеш да съществува и съм сигурен, че си чувала легенди за мен. Аз съм Азазел. Първородния демон, онзи, които няма нищо общо с хората.. - след тези думи се усмихна и каза:
-Аз не съм безчувствен.. аз чувствам омраза, защото вие.. ме гонихте с векове.. не ми давахте мира. Вашата раса.. твоите две раси, ангелите и демоните никога не са ме харесвали, само защото съм създание на Луцифер! - след тези думи той се усмихна и допълни:
-И сега.. само защото знаеш, че съм демон ти ще ме намразиш и няма да искаш да ме виждаш.. няма да искаш да ме погледнеш и ще те отвращавам, но това не е всичко - след като каза това тя видя как той и помогна да стане. Тя усети как краката й се отлепиха от земята, а той я хвана за челюстта и пръстите му се впиха в бузите, като накараха устните й да изскочат:
-Аз съм истинското лице на страха.. аз мразя, защото са ме направили такъв и никой не ме е обичал.. само са ме използвали и гонили.. след такъв живот.. би ли ми казала.. какво би искала да чувстваш? Би ли ми отговорила как някой мъченик, като мен може да изпита щастие освен, ако не убие нещо, което мрази? - след тези думи я пусна, за да се задържи сама във въздуха и се приготви. Да.. имаше желание да я убие, но щеше да изчака отговора й.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 11:33 am



One More Night

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Image002-2

You and I go on at each other like we’re going to war

But baby there you go again, there you go again, making me love you
Baby, I stopped using my head, using my head. Let it all go
now you’re stuck on my body, on my body like a tattoo
and now I’m feeling stupid, feeling stupid coming back to you






Когато усети дъхът и ръката му по кожата си затвори очи и попи чувството.Предполагаше, че това щеше да е последното нежно чувство, което щеше да усети.Така й беше.. Беше я хванал грубо за челюстта.. Да, болеше я, но се стараеше да не го покаже по какъвто и да е начин.Явно очакваше отговор от нея.Отговор, който тя щеше да му даде без да премълчава нищо.Все пак така или иначе щеше да я убие..
- Не те мразя.. но не харесвам това, което си. Може и да си Азазел, но това не променя обстоятелствата.. Всеки сам избира какъв ще бъде.. а ти си избрал лесния начин. Само мога да предполагам колко си стар.. но за всички години не си преоткрил себе си, а си бил онова, което другите са ти казали да бъдеш..
Гледаше го уверено.Може би той беше по-силен физически от нея, но тя знаеше как да си подбира думите и да въздейства с тях. А и го мислеше.. всяка една дума, която беше изрекла излизаше право от съзнанието й.
- Кой е слабият сега, демоне?Знам, че ще ме убиеш, но това няма да подобри живота ти и ти подсъзнателно също го осъзнаваш.
Тя не търсеше спасение с думите си.. ни най-малко. Знаеше, че демона е живял стотици години по този начин и едва ли няколко изречения биха го променили.Но ако поне за в бъдеще имаше някакъв прогрес към по-добро в него.. значи усилията й не са били напразни.

You and I get sick, yeah I know that we can’t do this no more

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 11:57 am

Той я беше пуснал. Щеше да я убие по брутален и гневен начин, но щом замахна видя как тя дори не затвори очи и.... Кратка пауза. Всичко се случи за секунда. Ръката му се стовари върху стената зад нея. Какво знаеше тя? Той изкрещя в началото:
-Какво знаеш ти, малко пернато човеченце! - не беше въпрос. По-скоро се чувстваше нервно. Бавно отдръпна ръката си и допълни:
-Аз... сравнение с теб съм страдал.. ранявали са ме хиляди пъти и ме имат за играчка, но не.. няма повече! - след тези думи той погледна в дясно. Видя бялата кола, на която пишеше "NYPD". Усмихна се злобно. В колата имаше ангел. Дори беше адски смел, когато каза на партньорчето си, което беше обикновен човек да стой в колата. Когато униформеното свръхестествено същество излезе от колата Азазел хвана момичето, като я държеше пред себе си. Постави я така, че да покрива половината му тяло и каза на ангелчето:
-Дори не се доближавай! - след тези думи ангела извади оръжието си. Щеше да атакува без да го интересува, че съществото пред Азазел е нефилим. Той вдигна пистолета и гръмна, но още преди да е наранило някого от двамата Демона спря атаката, като просто хвана смешният куршум от човешко оръжие, но изведнъж усети нещо. Нещо в ръката си. Отвори я и видя издълбания печат на гилзата. Усмихна се. Ако това нещо беше влязло в тялото му той щеше да е в капан. Поклати глава и каза:
-Много смело от твоя страна. - ръката на Азазел просто се изпъна напред и захвърли ангела към полицейската кола. Той погледна към момичето, което беше в обятията му. Тази, която беше прегърнал. Доближи се до ушето й и прошепна:
-Е дъще на Уриил.. аз ли съм безчувствен, защото току що твоята раса щеше да те заличи, само за да хване мен! - и се усмихна доволно.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 1:55 pm



This Is War

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Image002-2

A warning to the people The good and the evil

It's the moment of truth and the moment to lie
The moment to live and the moment to die
The moment to fight, the moment to fight






Преди още да се осъзнае беше притисната пред него, а един куршум излетя право към тях.Писъкът излезе измежду устните й преди да е успяла да го спре, но в следващия момент Азазел беше хванал куршума.. с ръка?!Какво, по дяволите се случваше тук?! Не беше глупава, знаеше, че е част от нещо лошо още в началото, но случващото се в момента си беше направо откачено. Но не, той не беше прав.. не трябваше да е така.. не всичко беше толкова зло.
- Те.. щяха да ме убият и да ми направят услуга.. Все пак смъртта, която ме очаква от теб е много по-жестока, нали така?
Каза го, а след това повтори последните му думи в главата си.
" дъще на Уриил"?!Той знаеше кой е баща й?Но.. как можеше?Дори не знаеше името й.
Изведнъж рязко се извъртя в ръцете му към него, а лицата им се оказаха по-близо, отколкото се беше надявала.
- Познаваш баща ми?!Кой е той?Моля те, разкажи ми за него..
Гледаше го в очите като се надяваше предсмъртното й желание все пак да се сбъдне.. Ако ли не щеше да отиде в отвъдното без да е изпълнила целта си

To the soldier, the civillian The martyr, the victim

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 2:02 pm

Азазел се усмихна и каза:
-Искаш да знаеш повече за баща си? Значи си като мен.. дете захвърлено от родителите си! - след тези думи той я погали, като ръката му премина през косата й и той и каза:
-Наистина ли толкова много искаш да знаеш, че си готова на всичко? - след тези думи тя видя как пространството около тях се променя. Той се ровеше в мислите й и изведнъж спря. Погледна я и каза:
-Ренесме.. какво красиво име! - след като каза това се огледа и каза:
-Ще ти разкажа всичко, но не тук.. - след като я хвана за ръката тя усети промяната в тялото си. Той ги дематеализира и след секунда се озоваха в апартамент. Огромен апартамент и тя можеше да усети защита му. Около тях имаше огромна бариера, която беше дори непосилна за Луцифер. Усмихна се и каза:
-Най-хубавото в това да си дясна ръка на някого, е че той не очаква да се защитаваш и от него.. да си проучил и него. - след тези думи той я погледна. Тя стоеше в средата на стаята и го гледаше. Усмихна се и й каза:
-Съблечи се! - след като тя го погледна странно той преглътна и каза:
-Съблечи се и ми покажи крилата си! - след като каза това издиша и допълни:
-Ако това те притеснява.. аз ще ти покажа моите! - демоните нямаха точно крила. По-скоро тя щеше да види нещо друго. Той бавно свали якето си и след това се завъртя с гръб. Хвана тениската си и я вдигна нагоре, като тялото му се откри и освен белези тя видя огромните крила татуирани на гърба му. Азазел бавно се обърна и гол от кръста нагоре и каза:
-Покажи ми ги! - искаше да ги види и за да я успокой каза с нежен глас:
-Няма да те убия... - и се усмихна доволно, от реакцията й. Знаеше, че тя.. някак си ще му вярва, но преди всичко той искаше да види нещо в нея. Какъв цвят са крилата й, колко са големи и дали са същите, като на баща й.. След като зелените му очи я погледнаха той просто зачака да види гола плът и крила.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 6:28 pm



you're my mirror

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Miranda_Kerr_Naked_Industrie_Dec2011_02_400x300

I'm here tryin' to pull you through

Show me how to fight for now
And I'll tell you, baby, it was easy
Comin' back into you once I figured it out
You were right here all along






Откъде беше научил името й?Не се сещаше да го е споменавала..Но вече не беше сигурна дали е изплашена или по-скоро любопитна.Усещаше, че скоро нямаше да има нещо, което да я плаши.. а само преди по-малко от час се страхуваше от собствената си сянка.. кой да предположи, че няколко минути ще променят мнението й за света толкова много.Усети разместването на градивните си частици и се зачуди какво ли се случваше в момента.Усещането беше странно, до някъде освобождаващо, но от друга страна и много объркващо.И след малко се намираха в съвсем друга среда.Ясно, значи това беше да се дематериализираш.
Чу как й нареждаше да му покаже крилата си, но все още беше вцепенена от странното чувство.Само го стоеше и го гледаше.Разбираше какво й казва, но не беше сигурна какво трябва да направи.След момент се осъзна и следващото, което видя беше как той се събличаше разкривайки татуировката си на крила.. Защо му беше?Нали мразеше ангелите?
- Аз.. проблема е там, че .. все още не мога да контролирам крилата си. Не знам дали ще успея.
Сведе глава засрамено и уви ръце около тялото си, прикривайки се. Срамуваше се от слабостта си, от това, че не можеше да се вземе в ръце, но след това се сети за баща си и си даде сметка, че срамът си струваше.
- Но.. ще опитам.. стига да ми разкажеш всичко след това.
Обърна се с гръб към него.. Не искаше да я гледа полугола.Хвана края на блузата си и я издърпа нагоре оставайки само по сутиен.Захвърли парчето плат настрани от себе си и вложи цялата воля и концентрация, която имаше в това да покаже крилата си.И след няколко секунди се получи!За пръв път се показваха по нейно желание, а не неочаквано.Покриха гърба й, стигайки чак до земята.Колкото й да не ги харесваше нямаше как да не признае, че едновременно изразяваха величие и нежност.. такива, каквито не беше сигурна, че притежава.

You just gotta be strong
крилата
Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 6:52 pm

Азазел закрачи бавно и след секунда тя усети ръката му, която се плъзна по крилата й. Бяха красиви, бели и.. ангелски. За пръв път му показваха такива крила. Винаги е виждал само черни и... демонични. Той затвори очи и след секунда тя усети някакъв вятър. Татуировката му оживя. Ако се вгледаш в тях щеше да видиш само грозни черни крила. Той ги държеше разперени и след като видя, че тя се обръща усети срама от разликата. Неговите крила бяха грозни, раздърпани и.. просто гадни. Прибра ги и видя, че тя се спря. Не се обърна напълно. Явно се срамуваше от голотата си. Явно допира на пръстите му по меките й крила я притесняваше. Той се усмихна и каза:
-Обърни се към мен и ги разпери - след тези думи главата му се доближи към нейната и тя чу гласът му тих и нежен, но от толкова близко. Прошепна на ушето й:
-И.. Неси.. така де.. нали така обичаш да ти казват.. Баща ти беше велик ангел! - Азазел се усмихна доволно и тя усети как ръката му продължаваше да гали крилата й:
-Той беше точно като името си. Уриил.. Божественият огън! - след тези думи Азазел направи крачка назад и допълни:
-Покажи ми ги.. покажи ми крилата и величието си.. онова нещо, което имаше в Агнела на светлината. - след тези думи. Той поклати глава и каза:
-Из.. какво правя.. защо.. ох.. - отдръпна се още повече и допълни:
-Знаеш ли нещо за майка си? Какво точно искаш да знаеш? - доближи се до бара. Взе си кристалната бутилка, в която се намираше уискито му и си наля:
-Нещо за пиене? - беше притеснен.. Спомняше си кога за последно е докосвал ангелски крила и този спомен не му се нравеше.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 8:44 pm



you take it all away

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Miranda-kerr-k_129931960287665058_400x300_8

Breathe your smoke into my lungs

Place a kiss on my cheekbone,
Then you vanish me, I'm buried in the snow,
But something tells me I'm not alone,
But lovers hold on to everything, and others hold on to anything






- Покажи ми ги.. Моля те.
Беше забелязала крилата му по-рано и смяташе за честно, че щом той вижда нейните, то и тя трябва да види неговите.А и й беше интересно.. до сега не беше виждала нищо подобно.Обърна се много бавно с лице към него, а ръцете й отново се обвиха около тялото в опити да се прикрие.Припомни си усещането от пръстите му върху крилата си, припомни си думите му, нашепнати в ухото й.. това й помогна да се отпусне и да се усмихне, дори и едвам забележимо.
- Ти.. ти си вторият, който вижда крилата ми.. И единственият, който се е отнасял нежно към тях.
Когато й предложи питие поклати глава в знак на отказ.. Не искаше да пие.Това беше първата й толкова близка среща с друго същество и искаше да запомни всичко.Беше като първият ден в училище - всичко изглеждаше ново и непознато.Като съвсем различен свят.
- Майка ми.. ами.. имаше жена, която ме отгледа, но.. никога не се е грижила истински за мен. В момента наистина се съмнявам, че е истинската ми майка и се надявам да не е.. Иска ми се майка ми да е добра и мила жена, от която да взимам пример.
Без да отлепя ръце от тялото си се обърна настрани и отиде да седне на дивана, внимавайки да не нарани крилата си. Не обичаше да ги показва, но сега, когато беше с него й харесваше. Чувстваше се по-силна и сигурна в себе си когато бяха на гърба й. Чувстваше се защитена, особено при спомените, които се появиха в главата й.
- Брат ми беше единствения, който беше до мен и се интересуваше от мен.. но след като настъпи промяната.. отдръпна се. Личеше си, че ме смята за изрод и дори.. дори поиска да го отрежа.
Не уточни за какво говори, тъй като се подразбираше, а просто гледаше напред в пространството пред себе си.

Still not too old to die young

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyВто Юни 11, 2013 8:53 pm

Азазел надигна чашата и отпи рязко от питието си. Тя видя как течността се излива в гърлото му, а той гълташе парещата течност. Накрая остави чашата си и се доближи до нея. Усмихна се и каза:
-Ами.. виж... а.. крилата ти.. са прелестни! - след тези думи той я погледна и каза:
-Те са същите, като на баща ти, но външният ти вид.. приличаш толкова много на майка си! - след тези думи тя ги видя. От гърба му се отделяха огромните, грозни демонични крила. Той го разпери и можеше да се види величието му, но и колко е грозна душата му. Бавно ги прибра и се доближи до нея. Тя се беше настанила удобно и внимаваше с крилцата си. Ръката му я хвана за брадичката и я накара да го погледне. Той се усмихна и каза:
-Разпери ги. Не се притеснявай.. просто ги разпери широко.. разтвори ги, все едно разтваряш ръцете си за прегръдка и след това се обвий в тях.. те са твоята защита! - след като каза това той плъзна ръката си по бузката й и палеца му нежно докосна устните й:
-Просто .. покажи на всички колко си красива и ще ти разкажа всичко, което искаш да знаеш.. - след като каза това тя усети ръката му на рамото си. Демона се наведе и на милиметри от лицето й каза:
-Обещавам! - след като каза това я целуна нежно по челото. Направи няколко крачки назад и просто стоеше и я гледаше. Искаше да види величието й, красотата й.. да види това, което майка й и баща й бяха сътворили. Дори и да мразеше нефилимите, ангелите и хората.. той мразеше себе си повече от тях, а тя... тя го караше да иска да види нещо красиво в този свят и в момента тялото му не реагираше еротично на нея, а по-скоро с възхищение и дори да беше прикрила гърдите си той не гледаше тях, а крилата й.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyСря Юни 12, 2013 3:08 pm



Got to be strong

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Mirandakerr1400_130130117114835211_400x300_1

What kind of circus is this ? 

Welcome to the real world
You better be strong
Never know whitch way to go
It might end up wrong
So you better be strong
 






- Азазел? Защо искаш да ги гледаш?
Виждаше се колко им се възхищаваше. В началото искаше да я убие, а сега.. държеше се по-нежно с нея, който и да било друг.Усети целувката му по челото си до някъде закрилнически и много мила.Не разбираше какво толкова се беше променило.Правеше й комплименти и  я сравняваше с родителите й, което я караше едновременно да се усмихне срамежливо и да се изчерви.
- Не! Искам да гледам крилата ти. Харесвам ги.. Не съм виждала нещо по-величествено.. и красиво.Искам да ги гледам.
Говореше тихо, тъй като все още се притесняваше и не се чувстваше в позиция да  командва.Но все пак си беше казала, че ще изразява мислите си.
Въпреки, че вече беше сигурна, че няма да бъде убита, тя се изправи от дивана и разпъна крилете си, които заеха голяма част от стаята, изпълнявайки молбата на демона.Застана несигурно пред него и го погледна в очите.
- Моля те.. не скривай крилата си..
Шептеше без да спира да го гледа в очите и да се усмихва леко. Харесваше й чувството от това да е с разперени крила.Чувстваше се свободна, силна и.. по-жива от всякога.
- Каква беше майка ми?Как изглеждаше..?Добре ли беше?.... Ами баща ми?
Беше наклонила глава настрани без да усеща, че прилича на малко любопитно животинче, което иска да знае твърде много.

What kind of fools are we ?

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyСря Юни 12, 2013 3:47 pm

Азазел се доближи до нея и каза:
-Съжалявам, че те нападнах! - след тези думи премина с ръка по бузата й. Усмихна се и каза:
-Съжалявам, че.. реагирах така.. - след като каза това Азазел огледа крилата й. Тя видя как нещо бавно се подава от гърба му.Той срамежливо разпери своите, а ръцете му махната нейните от гърдите й, но не за да се наслаждава перверзно на голото й тяло, а за да я придърпа до себе си. Тя усети как демона я прегърна и обви малкото и телце в своето, а крилата им нежно се докоснаха. Той можеше да усети нежния мек допир на белите й крила, а тя можеше да усети тежкия, твърд усет на неговите черни. Той я погледна отгоре, защото беше малко по-висок от красивото момиче и й каза:
-Баща ти беше велик боец! - след тези думи той преглътна и каза:
-Един ден той слезе от рая, само за да се срещне с майка ти. Тя беше бременна с теб. Беше в деветия месец и в близките дни трябваше да роди. Аз.. от своя страна живеех в квартала. Приел лика на човек, живеещ нормален живот сред хората живеех през две къщи. Познавах майка ти, самотна бременна жена, на която помагах да пазарува. Но това беше просто прикритие. Красотата й беше това, което ме привлече, но тя никога нямаше да се влюби в демон, защото вече ангел беше откраднал сърцето ти. Уриил дойде в деня на раждането ти. Искаше да е там, но това му изигра лоша шега. От горе.. ангелите наредиха да го убият ида избият семейството му.. да убият любимата му и както те го наричат измета, която е създал. Смятат ви за несъвършени, но ангелите забравиха едно нещо. Те забравиха да проверят за демони. Аз се прибирах от среща с моите поданици, като минавах с Камарото си, край къщата и видях баща ти за пръв път. Той стоеше надвесен над майка ти. Елена - Лени, както и викаха другите. Тя беше толкова щастлива и горда, че той е там. Исках да спра и да се запозная с тях, но не се получи. Просто ме беше страх, че баща ти ще ме усети, ще разбере истинското ми аз и никога повече няма да мога да видя красивата усмивка на майка ти. Аз бях много по-млад от тях.. бях като тийнейджър влюбен в учителката си, но знаех едно. Това беше странно чувство за мен. Точно в тази вечер аз намразих всички същества. Когато спрях колата пред гаража си и натиснах копчето за отваряне на врата чух шум. Баща ти изкрещя "Бягай, Елена". Познай кое беше първото място към което тя побегна. Да.. дойде при мен. Благодаря на бога, че дойде при мен. Оставих я в гаража и изтичах, за да видя какво става, по-скоро се телепортирах и щом тялото ми се появи пред къщата ви видях трите най-велики Архангела. Михаел, Габриел и Рафаел стояха надвесени над баща ти, а той се бореше с тях. Опитах се да ги спра, но те не ми позволиха. Отвлякоха го и го заточиха в изгнание. Не знам дали е жив или не. Опитах да намеря някаква информация за него, но е някъде горе.. в рая, че дори и ангелите не знаят нищо и повярвай ми.. има много подкупни ангели. Веднага се върнах при.. майка ти.. Тя изпитваше родилни мъки. Качих я в колата и потеглих. Карах с бясна скорост, защото ако я бях телепортирал може би щях да ти навредя и когато спрях пред болницата видях докторите. Изкрещях им да донесат носилка и.. усетих ръката на една силна жена да стиска моята. Погледна ме в очите и ми каза нещо, което няма да забравя "Обещай ми да се грижиш за дъщеря ми!" Не знаех от къде знае. Аз и казах, че тя сама ще го направи, но когато излязоха от операционната докторите казаха, че.. че само ти си оцеляла. Не можах да го приема. Обещах и да те пазя и го направих, до колкото можах. Докато ти беше човек, но после. Когато ти откри силите си.. ами баща ти имаше едно наум и те защити дори и от мен! - след като казах това се усмихнах и допълних:
-Имаш татуировка някъде по тялото, нали? Това е руна на баща ти, а пръстена, които е бил винаги с теб.. това е негово.. той те прикрива от това другите да разберат какво си. Аз.. не го видях в началото когато те срещнах, но приличаш толкова много на Елена, че не можех да повярвам.. и.. съжалявам, че реагирах така - след като и споделих всичко я погледнах и допълних:
-Не съм разказвал това на никого, но.. смятам, че трябва да знаеш истината! - издишах и продължих да я гледам в очите. Гърдите й притиснати в моите, ръцете ми прегърнали нежното и тяло и крилата ми докосващи нейните..
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyЧет Юни 13, 2013 6:15 pm



Dead & Gone

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Miranda_Kerr_Pregnant_main-400x300

I've been travelin on this road too long






Слушаше историята на Азазел, а сълзи се стичаха от очите й. Струваше, че това е нечия друга история, не нейната.. Искаше историята да е на друг.. Но очевидно не беше. Сгуши се в гърдите на демона и остави сълзите да потекат по-обилно от очите й.
- Значи.. никога няма да мога да ги видя и да не запозная с тях?
Въпросът беше обърнат по-скоро към самата нея, като риторичен.Знаеше, че може да види единствено баща си.. и то ако има късмет.
- Благодаря ти.. за всичко, което си направил за тях.. и за мен.
Отдръпна се леко от него и го погледна в очите.Действа импулсивно, без да мисли, като се надигна леко и докосна устните му със своите.
- Остани тук.
Отдръпна се повече от него като тръгна да върви назад без да отделя очи от неговите.Не беше сигурна, че това, което ще направи беше редно, нито, че той ще го желае, но някак си събра смелост да опита.
Когато стигна на достатъчно голямо, според нея, разстояние от него се спря.Остана неподвижна за миг, а след това посегна към ципа на дънките си.Бавно ги свали без да откъсва очи от неговите, след това хвана закопчалката на сутиена си и той последва примера на дънките.Продължи така докато по нея не останаха само бикините й и спускащите се до земята крила.
- Искам те Азазел.. Искам те сега.

Just tryin find my way back home
Nessie /18+/
Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyЧет Юни 13, 2013 6:26 pm

Гледах я как се отдръпва от мен. Не знаех какво става, но когато застана на разстояние и започна да се съблича тялото ми реагира. Тя остана по бикини и крила пред мен. Просто се съблече и каза, че ме иска. Издишах най-накрая, защото бях забравил какво е дишане. Тя видя как дънките ми се изпълват. Надървих се за секунда. Пениса ми направо сам каза "И аз те искам!", но преди да направя каквото и да било бавно протегнах ръце и разкопчах дънките си. Тя видя как те се свличат по краката ми и останах чисто гол пред нея. Достойнството ми вирна горко. Тя можеше да го види, изпълнено с кръв и сочещо към нея. Вената му изпъкваше, а големината му.. си беше каквато се очаква. Голяма. Той закрачи бавно към нея и когато се доближи ръцете му я хванаха и я придърпаха, като той я целуна и сля устни с нейните. Езичето му нахално влезе между устните й и затърси нейното, като накрая се заиграха. Той се наслади на целувката и й каза това, което тя не очакваше. Той усещаше срамът й и страха от отблъскване, но той каза:
-Желая те! Желая те повече от всичко Неси! - след тези думи тя усети ръцете му. Спуснаха се надолу по тялото й и хванаха гърдите й, като нежно ги погалиха, а той я погледна в очите и й каза:
-Искам да правя много диви неща с теб! - след тези думи я целуна по вратлето, а едната му ръка се спусна надолу. Премина по бельото й и тя усети как нежно погали срамните й устни. След това отдръпна ръката си от там и изненадващо докосване последва. Пениса му се отъркваше в бикините й, като главичката му опознаваше слабините й през плата. Азазел преглътна тежко и й каза:
-Желая те! - след тези думи той се плъзна напред и тя усети как достойнството му минава под нея. Усещането беше като сядането на рамката на колелото, но сега под нея беше достойнството на демона и тя можеше да усети колко я желае той.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyЧет Юни 13, 2013 9:04 pm



Think of me

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Miranda_kerr127_4a5610e4eac87

I let you into my head, into my bed and that's a privilege






Той я желаеше.. желаеше я! Не беше и мечтала, че тази нейна импулсивна прищявка ще доведе до подобно изгарящо желание и от двете страни.Усещаше възбудата му навсякъде по себе си и най-вече между краката си, което я накара да простене жадно и да се прилепи още по-плътно към него.
- Къде искаш да те докосна? Покажи ми..
Предполагаше къде иска, но искаше да разбере от самия него. А и въпреки всичко не искаше да губят контакта си.Не искаше да е просто секс, искаше нещо повече.Колкото и странно да звучеше при условие, че се познаваха едва от няколко часа.Но тя го чувстваше по-близък от който и да било друг.Имаше чувството, че с него би отишла където и да е и би направила каквото и да е, колкото и глупаво и безразсъдно да беше това.
Затърси отново жадно устните му сякаш живота й зависеше от това да ги вкуси отново. А и бяха.. толкова сладки и изкусителни. Целуваше го сякаш за последно, а тялото й се движеше ритмично в синхрон с неговото. Кой да предположи, че ще сподели толкова много с демон, който се беше опитал да я убие?

You said that you were the strong one, I was the girl and I was the young one

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyЧет Юни 13, 2013 9:18 pm

Азазел я погледна в очите и й каза:
-Докосвай ме навсякъде.. където пожелаеш! - след тези думи тя усети ръцете ми. Галеха тялото й. Започнаха от крачетата, нагоре по дупето й. Стиснаха и бузките и след това продължиха нагоре. Той се отдръпна леко и след като тя вече не усещаше пениса му се приближи до нея. Застана така, че достойнството му да е притиснато от телата им и ако тя погледнеше надолу щеше да види как то се е долепило до нея. Беше се прилепило до тялото й, като се намираше от гащичките й нагоре до пъпа й. Все едно се беше излегнало там. Той леко се задвижи и тя усети как ръцете ми свалят бикините й. Остана чисто гола пред него, а той бавно започна да слиза надолу. Сега се намираше на колене пред нея и крилата му се свиха и накрая се прибраха към тялото му. Той се доближи и устните му се сляха с нейните срамни, а езика му премина по дължината й. Стона, които тя издаде беше пленителен и приятно звучащ, но после я погледна. Започна да движи бавно езика си и тя го усети как се изкачва към клитора й. Секунда по късно се намираше около това чувствително място и се движеше около него. Целуна го и бавно се отдръпна. Погледна нагоре, като и каза:
-Свърши за мен! - след тези думи се доближи рязко, прилепи устните си до тялото й и тя усети как езика му навлезе в нея. Задвижи го в различни посоки и се надяваше това да и хареса. Да и хареса толкова много, че да не иска повече да си тръгне от това място.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 16, 2013 12:44 am



fever

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Miranda+Kerr+Hair

Never know how much I love you






Стоновете й ставаха все по-силни и по-силни. Имаше нужда от упора, от нещо  на което да се опре или направо да легне, защото имаше чувството, че всеки момент ще рухне пред него, готов да изпълни всяко негово желание.
Зарови пръсти в косата му, като притисна главата му повече към себе си, показвайки му колко много се нуждае да продължи да я дарява с ласките си.
Не искаше да свършва още, искаше да задържи усещането за по-дълго, но знаеше, че няма да може. и ето, че само след няколко секунди тя стигна до кулминацията като се вкопчи силно в здравите му рамене за упора.
- Господи..
Това беше единственото, което можеше да произнесе в момента.Беше задъхана, а очите й бяха притворени, но все пак не смяташе, че е честно тя да бъде единствената задоволена.  Не беше честно спряно него.

Never know how much I care

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 16, 2013 8:56 pm

Азазел не спираше да я дарява с ласки. Това го задоволяваше повече, от колкото тя да е на колене пред него. Искаше да я докара не до кулминация, а до множество такива моменти, да не може да си поеме дъх от него. След като тя стегна тялото си и се изви пред очите му, а езика му опитваше вкуса на оргазма й това го възбуди достатъчно, че да усети как мъжеството му гордо стой изправено пред тялото му. Той премина с ръце по тялото й, като го даряваше с ласки и щом чу какво произнесе тя се усмихна доволно. Езика му нежно премина по клитора й, като започна да се изкачва нагоре по тялото й. Движеше се бавно и внимателно, докато не стигна до гърдите й. Стисна ги с ръце и започна да ги масажира, а езичето му обходи зърната й, като правеше движенията на легнала осморка. Щом се отдели от тях продължи по вратът й с целувки и на края устните му стояха срещу нейните, а той прошепна:
-Не Господи... а по-скоро точно обратното! - след думите си се усмихна. Целуна я и тя усети вкуса си по устните му, но не за дълго. Отново започна да слиза надолу дарявайки тялото й с ласки, като тя усещаше как се движи назад и накрая се опря в студената стена. Ръцете му вдигнаха крачетата й и тя седна във въздуха, като се намираше на раменете му, а най-нежната част от тялото й беше пред устните му, но не за дълго, защото след секунда беше слята с тях. Тя усети как езика му отново навлиза в нея и решава да я докара до още един влудяваш оргазъм. Ръцете му галеха дупето й, а раменете му се опитваха да бъдат удобни в момента, но едва ли това щеше да е проблем за нея. В момента щеше да се съсредоточи във ласките, които щеше да и достави..
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 30, 2013 9:50 pm



So hot

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Tumblr_mp86paNlZZ1s9iysoo1_400

Cuz kissin' you was very nice






Стенеше и се извиваше като не можеше да си намери място. Усещаше, че времето на поредния й оргазъм идваше, но не искаше да е така.Не искаше да е единствената задоволена, струваше й се прекалено егоистично.
- Азазел...
Поредното изпъшкване прекъсна изречението й и я изтръгна от мислите й. По дяволите.. нямаше да е лесно да каже това, което мисли. Не и докато той я караше да полудее.
- .. Азазел.. спри..
Не беше сигурна от къде намери сили да го каже, а и още не знаеше на 100% дали наистина думите са излезли от устните й. Още беше задъхана, със затворени очи, но след като ги отвори хвана главата му и го накара да я погледне.
- Не искам да е така.. искам.. и ти да свършиш. В мен.
Говореше тихо, но уверено, с тон, нетърпящ възражения.Надяваше се той да не приеме погрешно думите й, но наистина не искаше да е единствената задоволена... и то толкова пъти.

The rest of you is paradise.

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 30, 2013 10:04 pm

В началото той не можеше да приеме това, че жена, която е на косъм от това да изпита пореден оргазъм желае той да спре, но когато усети пръстите й в косата си и ръцете й, които го накараха да я погледне той преглътна тежко и чу какво иска тя. Можеше да го усети. Тя желаеше да му достави удоволствие, такова, каквото той и доставяше, но не спря. Просто премина отново с език между срамните й устни, докато тя не усети как езика му премина по клитора й, а това че го скубеше беше повече от приятно, но изведнъж спря. Може би спря с една секунда преди тя да се разтрепери отново и просто я издразни, но не за дълго, защото след секунда овлажнените й срамни устни усетиха как нещо ги разтваря и след секунда пениса му бавно започна да навлиза в нея. Ръцете му хванаха дупето й и той просто закрачи на някъде. Искаше да я постави на леглото, след това да я премести в кухнята на масата.. искаше да я изчука навсякъде, но преди всичко, просто я опря в стената. Тя усети как устните му се сляха с нейните и по тях беше полепнал собственият й вкус. Щом езичето му се заигра с нейното, тя можеше да усети как стегнатите й слабини бяха пронизвани от надареният му малък приятел. Той я беше притиснал в стената и с всяко движение й ставаше по-тясно, но по-приятното беше, че тя можеше да усети не само как я изпълва, но и как ръцете му масажираха дупето й. Не беше уточнила къде иска да свърши в тялото й или по-точно в коя дупка, но явно щеше да се възползва от всичките, но в момента тази беше повече от приятно..
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 30, 2013 10:35 pm



Crazy

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Tumblr_mp86paNlZZ1s9iysoo1_400

You turn it on Then you're gone






Първоначално смяташе, че той няма да я послуша и ще продължи с това, но вече не можеше и да му се противопостави.Беше на ръба на поредната си кулминация, когато той просто спря.Не, не, не.. не трябваше да спира точно сега.Не можеше. Тя се нуждаеше от него точно в този момент. Но след миг усети нещо различно. Азазел вече не беше в същото си положение и разтваряше краката й още повече.Не й отне много време, за да се сети какво предстоеше и то дойде с влудяващо удоволствие. Неси се изви в ръцете на демона и изстена дори още по-силно от по-рано, а след това се отдаде на целувката му, вкопчвайки ръце в косата му, сякаш от това зависеше живота й.
Харесваше й да усеща члена му в себе си.Харесваше й да усеща езика му в устата си. Искаше го навсякъде по себе си, искаше да запази усещането за тази нощ по всяка клетка от тялото си.
Откъсна устните си от неговите, но само, за да ги премести върху врата му, а тялото й се твижеше в такта на неговото, сякаш бяха едно цяло.Вече й беше трудно да повярва, че познаваше този мъж едва от една вечер.

What can I do, honey I feel like the color blue. .

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. EmptyНед Юни 30, 2013 11:01 pm

Движенията му се забързваха, като навлизаше в нея докрай. Тестисите му се прилепяха плътно до нея и тя можеше да усети точно под отвора на тялото си как се слива с нея. Това и беше признака на онзи пляскащ звук, който можеше да се чуе из къщата. Ръцете му се впиха в дупето й и тя усети как пръстчетата ми потънаха в меките й бузки, а главата му се изви леко назад, за да се отдаде на целувките й. В началото не смяташе, че така ще му хареса, но сега беше повече от приятно. Той се усмихна и прошепна:
-Нима ангелчето прави такива работи? - но вече не го интересуваше какво ще каже. Просто се усмихна и тя усети как надървеният му пенис отново я изпълва. Очите му срещнаха нейните и щом устните му срещнаха нейните за целувка му се прииска да ги усети на друго място. Погледа му не слизаше от нейния, но изведнъж се спря. Просто движеше само таза си. Без целувки и без масаж на дупето, а тя усети как бавно и внимателно достойнството му навлиза между устните й, които се разтваряха само за него. Усещането тази част от тялото му да е обвита от нейното, погълната беше повече от невероятно, а той издиша тежко, което беше в близост до стон и продума:
-Искам след това ти да си играеш с мен.. ти да правиш каквото искаш.. да ме накараш да свърша, както ти пожелаеш! - и рязко навлезе в нея, а устните му се сляха с нейните..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Преди няколко часа. Една тъмна уличка!
» Улица "Golden"
» Преди половин година в Ню Йорк
» Една пиянска нощ преди около месец
» Преди 1 година в Ибиза

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of The Originals :: Някъде там :: Минало-
Идете на: