World Of The Originals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума ни
BGtop
Latest topics
» Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Сладкарница  EmptyПон Окт 14, 2013 8:32 pm by Азазел

» Станете наши приятели
Сладкарница  EmptyВто Авг 06, 2013 8:53 pm by Rosalie Darkbloom

» Самотният мост
Сладкарница  EmptyЧет Юни 20, 2013 7:40 am by Vallery

» Дом Петрович
Сладкарница  EmptyПон Юни 17, 2013 5:28 pm by Кирил Петрович

» Кой е любимия ви член на екипа
Сладкарница  EmptyНед Юни 16, 2013 4:52 pm by Danielle McStell

» Готови герои
Сладкарница  EmptyСъб Юни 15, 2013 4:51 pm by Lilith.

» Търся си приятели.
Сладкарница  EmptyПет Юни 14, 2013 5:36 pm by Vallery

» ask Vallery
Сладкарница  EmptyПет Юни 14, 2013 5:26 pm by Vallery

» Търся си съквартирант/ка
Сладкарница  EmptyПет Юни 14, 2013 5:17 pm by Vallery

Top posters
Katherina ♥
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
Danielle McStell
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
Lilith.
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
Jack Rourke
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
darcey.
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
.Venilian Flemming
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
Elizabeth Heller
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
Александрия
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
Кирил Петрович
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
The Devil
Сладкарница  6152614PСладкарница  6152616aСладкарница  6152615k 
Екип на форума
Сладкарница  6152862v Сладкарница  6152815h Сладкарница  6137543U Сладкарница  6152816Q Сладкарница  30w9np4 Сладкарница  6152817w Сладкарница  6137542v Сладкарница  6153764H Сладкарница  Tumblr_m1z7jmOaBx1r99f4t
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 34, на Нед Юни 03, 2018 3:12 pm

 

 Сладкарница

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Danielle McStell
Първороден магьосник
Първороден магьосник
Danielle McStell


Професия : Актьор.
Брой мнения : 482
Долари : 46334
Дата на регистриране : 19.05.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Сладкарница    Сладкарница  EmptyСъб Май 25, 2013 2:39 pm

Сладкарница  Conf1_big7
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 7:33 pm

Алекса седна в местната сладкарница и със шоколадова-сметанова торта в ръце и какао до нея. Поне за пет секунди можеше да бъде просто човек, нали. Или да се прави на такъв. Без да мисли за това дали някой ог подчинените на майка й може да я види и хване. Беше силна, но не толкова много.
Забоде едно парче от тортата и го сложи в уста. Вкуси сладкото парченце наслада. Обожаваше нормалните и простите неща в живота на хората и за това доста често им се наслаждаваше. Колкото и тъпо да изглеждаше едно момиче да стои само в сладкарницата.
Е тя не беше обикновенно момиче, но както и познаваше мъжете все някой щеше да дойде и да седне до нея. Да я заговори. Щяха да говорят разни съвсем леко интересни неща или пък нещо, от което и двама не се интересуваха. После можеха да минат на към същинската свалка. Опипвайния, закачки, подмятания и тъй нататък. Накрая щяха да отидат в някои от тях, бурна нощ и на другия ден госта щеше да се изниже и ако се видеха на улицата след седмица щяха да се подминат.
За бога животът на хората беше наистина без интересен и скучен в днешно време, но поне можеше да се слее с тълпата и да се прави на човек. В миналото пък беше още по-трудно. Разпитваха от къде си и за потеклото, а сега на хората не им пукаше много много за миналото.
Момичето забоде още едно парче от тортата и го сложи в устата си и после отпи и глътка от топлото и сладко какао.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 8:03 pm

Сладкарница  Tumblr_mkhs4bknrj1rj3pkjo1_500
Събудих се. Това, което направих беше да отида направо в банята. Минах през тоалетната, душ кабината и щом тялото ми беше почистено от потта, която го беше заляла заради топлата нощ се изнизах към гардероба си. Озовах се пред огледалото облечен в боксерки, дънки и тениска, която полепваше по плочките ми. Преглътнах и усетих болката в ченето си. Не трябваше да пия толкова много. А сега какво. Погледнах си телефона и прегледах графика си. Имах посещение в някакъв дом за деца. Усмихнах се и излязох от имението, като се запътих към гаража. Отворих го и се зачудих коя кола да взема, но накрая взех Ламборджинито си. Чисто черно и потеглих. Карах по улиците и дори видях същия, като моя автомобил, но бял. Усмихнах се доволно и си кимнах със шофьора му, а след това продължих. Спрях пред една сладкарница и слязох бавно от колата, като вдигнах вратата. Обичах дигащи се врати. Озовах се вътре. Огледах и накрая видях собственика. Отидох и му обясних нещо. Говорехме си около пет минути и тогава я видях. Руса, млада и красива. Усмихнах й се, а тя просто извърна поглед и продължи да си хапва парчето торта. Добре.. това беше грубо. Закрачих и застанах до нейната маса, а мъжа, с който говорих ме последва "Господин Рурк":
-Хенри! Казах ти! Искам до утре да ми направиш двадесет огромни торти! - след тези думи му подадох една пачка с пари и допълних:
-Ето ти аванса! - той се изниза, а аз я погледнах и казах:
-Това беше грубо! - тя ме погледна изненадано, а аз допълних:
-Да не ми отвърнеш на усмивката, с усмивка, а да ме игнорираш.. беше си грубо! - и се усмихнах отново, като сините ми очи се впиха в нейните.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 8:28 pm

Нямаше как Александрия да не забележи напереният костюмар, който влезе в кафенето и отиде до собственика явно говорейки по работа не по приятелски. Когато я забеляза на лицето му веднага се появи една широка усмивка, но Алекса извърътя очи и се наведе и хапна още едно парче от тортата си.
Разбира се, че искаше да му се усмихне, но едва ли щеше да прояви осебен интерес ако просто го направеш щеше да привлече вниманието му ако се държеше грубо и все едно не проявява интерес. Чудесната рецепта за намиране на готини мъже добри в леглото.
- Доообре - каза тя и докато го гледаше от долу в готините сини очи. - Ще стоиш прав или ще седнеш, защото няма да стоя и да те гледам вечно така - каза тя и чак сега се усмихна, но само за две секунди и после се наведе пак към тортата си.
Изчака го търпеливо да седне на мястото пред нея, докато се чудеше от къде го познаваше. Беше го виждала някъде... Сигурно по телевизията. Но това кой беше? Това е съвсем отделен въпрос въобще не беш по имената освен ако не й бяха важни, а честно казано не бе по известността. Може би пък щеше да й се наложи, нали работеше като шивачка на известна дизайнерка, а и беше адски добра скоро сигурно щеше и тя да се прочуе.
- Още ли седиш прав? - попита тя въпреки че още го усещаше до себе си.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 8:45 pm

Усмивката изчезна от лицето ми. Тя ме мислеше за някой арогантен костюмар, които се разхождаше и командваше, но аз бях облечен в обикновени дънки и тениска. Настаних се и когато сервитьорката дойде и казах:
-Искам торта.. сладоледена.. с вкус на ягода и.. шейк банан! - след тези думи погледнах към момичето и допълних:
-Това е всичко! - тя вече си беше поръчала. Оставих ключовете си на масичката, телефона, които беше по-голям от портфейла ми и самият портфейл. Преглътнах и казах:
-Виж.. това беше шега, но както и да е - протегнах ръка, а когато тя едва се нави, в опит да се здрависа с мен стиснах здраво и придърпах ръката й към устните си. Целунах я джентълменски и казах:
-Аз съм Джак. Приятно ми е! - след което вече отново се появи идиотската усмивка. Огледах се и казах:
-Виж.. не съм дошъл тук да се правя на мачо, да поръчвам хиляди торти и да си мисля, че съм велик. - след това погледнах към кухнята и казах:
-Добре.. искаш ли, след като си изядем сладките работи да отидем до мястото, на което мисля да отида? - след тези думи я погледах и видях отегчението в очите й:
-Явно май това беше грешният въпрос.. Да не би да трябваше да кажа "Искаш ли след като си разменим имената да се усамотим някъде и да се опознаем?" - и я загледах с любопитство в очите. Можех да забивам жени, но тази.. тази явно не беше плячката, а ловеца и имах усещането, че аз бях заловен от самото ми влизане в сладкарницата. Явно тортите щяха да бъдат изпратени на децата в нужда с куриер, а аз щях да отида да ги видя някой друг път. Усмихнах се и просто.. зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 9:44 pm

Алекса хареса това как той настояваше да му обърна някакво внимание, но не й хареса, че веднага го обърна на секс, та той дори още не си ядеше сладкиша, а вече говореше за отиване в някой от тях, а всъщност беше още обяд за бога!
- Та на теб още не са ти донесли сладкиша - каза антихристката и отпи от какаото си. Наистина я заинтересова, така че ако не искаше да го изпусне трябваше да почне с минималното внимание. А и имаше дори обноски - Аз съм Александрия - каза тя и се усмихна съвсем леко. - За какво са ти толкова много торти впрочем? - попита тя от чисто любопитство, а и искаше да завърже някакъв разговор. А и честно на кой му бяха толкова много торти и то от ден за ден. Да нямаше 20-на приятели, който случайно бяха на родени на една съща дата. Та това си беше непочти невъзможно... Но нали си спомни, че беше някой известен може би щеше да прави някое дарение или нещо такова. А и още не можеше да си спомни кой е въпреки че каза името си.
- Виждала съм те по телевизията - каза тя и го погледна замислено. - Но нямам никаква представа кой си. Нищо лично де... Но моляте припомни ми - каза тя и го гледаше чакайки отговор. Наистина можеше да си прекара приятно с него стига да не се окажеше мил само заради това да я вкара в леглото. Иначе щеше да стане ужасно неловко, когато щеше да му каже че иска да го разакара. А и той едва ли приемаше добре откъсите.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 10:17 pm

Той се засмя и каза:
-Първо.. торите са за деца в един дом.. сещаш се.. на първи юни ги посетих и им дарих играчки, като разпитах всеки какво иска.. всяко едно дете искаше торта, за това реших да им поръчам торти за всички всяка седмица. Просто ще им нося така по двайсетина торти и те ще са по-радостни от всякога! - след тези ми той се облегна на стола си, за да поставят сладките му работи пред него. Посегна към шейка и отпи сладко сладко от сламката. Остави дългата чаша на масата и продължи:
-Второ.. казвам се Джак Рур. Спечелих списание мъж на годината миналата и по-миналата година, а сега отново съм в класациите. Имам няколко фотосесии в еротични списания и календари и отделно.. аз спечелих ралито от Чикаго до Ню Йорк и натрупах огромно състояние, изплатих си дълговете на мафията и сега съм най-богатия мъж.. някъде - засмях се и взех виличката си. Отделих си парченце от сладоледената торка и го лапнах, като усетих приятния ягодов вкус, които се разтопи в устата ми. Преглътнах и се насладих на сладкото. След това я погледнах и казах:
-Добре де.. извинявам се за предложението за секс. Просто.. как да ти кажа.. има едно нещо в погледа ти, в което го виждам.. желанието.. и - след тези думи се ухили доволно, като сподели:
-Забелязвам, колко често плъзгаш поглед към панталоните и тениската ми, за да огледаш тялото ми отново и отново и да се увериш в него - след като казах това отново си боднах от тортата и лапнах по-голямо парче. Усетих студа по зъбите си и започнах да го подмятам с език натам-насам, като доказвах, че имам умение с него, но просто не исках мозъка ми да замръзне. Преглътнах, когато то се разтопи и попитах:
-Е? Сгреших ли? - познавах жените.. или поне знаех кога една жена си търси нещо за една вечер.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 11:07 pm

Хммм торти за децата... Това беше наистина добра постъпка. Може би нямаше да го разкарва, но все пак беше рано. А и изброй доста от постиженията си, който доказваха, че е женкар на пълни обороти и не беше човек за сериозна връзка. И от деца и постижения пак започнаха да говорят за секс. Сериозно ли? Още от сега ли минаха на свалките. Не бяха ли първо празните приказки?
- Докато не те видя гол няма как да съм на сто процента сигурна, че си подходящ, така че няма смисъл да те оглеждам повече от един-два пъти - каза и го погледна палавото. - Следващите са за развлечение - каза и сложи едно парченце от тортата си в устата си и бързо сдъвка и преглътна.
Отпи от какото си и докато го правеше едно от дългите й крачете докосна неговия и го прокара от глезънът на горе до средата на прасеца и остави чашата си и го погледна с палава усмивка, но не каза нищо, а продължи разговорът.
- Значи си секс легенда, състезател и богаташ - уточни преди да хапне още едно парченце от тортата, която свършваше, но и тя се беше почти нахранила. - Няма нищо друго и интересно покрай теб? - попита след като преглътна парчето торта, а и почваше да й става наистина сладко, а какаото хич не помагаше.
Принципно никой не обичаше хора, който говорят само за себе си, но тя точно такива обичаше, защото така не оставаше време тя да каже нещо за себе си и всички бяха доволни. Тя си запазваше тайната, че е дъщеря на най-могъщият демон, а другите имаха място за изява.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 11:21 pm

Говорехме си сладко сладко. Тя продължаваше да ме разпитва, докато си хапваше и момента, в който крачето й се плъзна по дължината на моето усетих как дънките ми отесняват, а боксерките дращят главичката на пениса ми. Надървих се. Това беше добро. Изненадващо, но не подскочих от изненада, а се усмихнах доволно. Отхапах от своята торта и накрая оставих вилицата. Подпрях лактите си на масата, а брадичката на юмруците си и й казах:
-Ами честно казано не само това.. аз съм благородник, не богат, а ултра богаташ и не секс икона, а секс маниак! - след тези думи дупето ми се намести на стола, за да и е по-удобно да продължи нагоре с крачето си. Не знаех защо изпитвах нужда да ме докосне там. Да усети възбудата ми:
-Друго, което мога да кажа за себе си е, че обичам да командвам от време на време, обичам да притежавам и да доказвам на жените като теб, че аз съм и нежна душа! - след тези думи примигнах и допълних:
-Примерно, когато ми откаже да продължи аз много се натъжавам! - това си беше чиста покана да не спира, но нямаше да я насилвам:
-А когато красиво момиче, като теб започне нещо и не го довърши.. се чувстваш много неприятно.. все едно е доставила половината от това, което си поръчал. Примерно ако сега доставят половината от тортите ще има само за половината деца! - след тези думи преминах с език по засъхналите си устни. Погледнах я право в очите и се приведох леко напред:
-Но най-голямата ми тайна е... - изчаках тя да се доближи и прошепнах в ухото й:
-Че в момента си ме възбудила и много искам да не спираш играта с крачето! - отпуснах се бавно назад и зачаках да видя дали ще продължи.. дали и се мърсува с мен тук и сега.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyНед Юни 02, 2013 11:58 pm

От всичко, което той казваше Алекса веднага изваждаше закодираният смисъл и го преосмисляше. Например гродостта в думите му за благородството и за това че е секс маниак. Или пък това че искаше да притежаваше и да командва си беше начин да каже, че е доминант в леглото, но това с нежната душа показваше, че понякога дава и другите да командват. Обаче намека за това, което не беше довършила... да го сравнява с невинните деца беше малко извратено, но доста добър примерен.
Но най-накрая той изплю камъчето и Александрия се усмихна широко и сведе поглед връщайки се на място си. Разбира се нямаше веднага да му дава това което иска. Не винаги получаваме това, което искаме нали?
- Сравняването с децата беше малко извратено не мислиш ли? - каза тя докато слагаше последното парче от тортата си в устата си. Сдъвка го и преглътна и после пак отпи от какото и уж съвсем случайно докосна кракът му с нейния. - А да си маниак не винаги е хубаво... зависи от манията де - каза тя и се усмихна палаво.
Взе виличката си бавно започна да прокарва език по нея и в същото време започна да прокарва отново крачето си от вътрешната страна на един от неговите. Когато стигна до края на виличката вече беше до средата на коляното, но това не я спря. Остави виличката, но крачето й се плъзна на вътре по бедрото му и стигна издатината между краката му. Натиска, който приложи беше рязък, но не прекалено. Прекаха долната си устна докато го гледаше право в очите.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyПон Юни 03, 2013 5:53 am

Мислех си, че не само няма да ми даде нищо, но и ще се отдръпне още повече. Сгреших. Отговора ми на въпроса й беше:
-Не извратен.. по-скоро опит да те накарам да ме видиш, като дете, което не е получило близалката си, но в момента е като дете, което.. не е получило облизване на близалката си! - след като казах това ръката ми, която беше до тялото ми се озова на крачето ми. Огледах се. Никой не гледаше в нас, а това ми даде възможност. Приближих се леко и преминах с ръка по панталона си. Усещах кракът й. Докосваше ме там. Притискаше го, все едно ми казваше "Той е мой" Исках кракът й не само да го притежава, но и да го дари с ласки. Започна да движи крачето си по издутината на панталона ми. Исках още.. исках да усетя ласките и за това пръстчетата ми бавно разкопчаха панталона ми. Ръката ми се озова в боксерките ми и стисна пениса ми, а след това го издърпа и той видна, гордо изправен под масата. Отпуснах ръката си й я повиках с пръстче към себе си. Исках да е близо. Когато тя се доближи ръката, която преди малко направи нещо под масата сега отмести косата й, а аз и прошепнах в ушето:
-Точно сега.. искам да не спираш.. да си играеш с мен.. да съм твоята играчка за секс.. да ме влудиш.. и за да ти покажа, колко много ми харесват ласките ти с краче.. колко много ме влудява това перверзно желание.. ще те накарам да погледнеш под масата или да потърсиш с крак това, което си възбудила.. да потърсиш това, което ти казва вземи ме.. прави с мен каквото искаш! - след думите ми и дъха ми, които се разпространи по ушето й, палаво засмуках меката част на ухото й и точно преди да се отдръпна с приятно перверзен глас и прошепнах:
-Накарай ме да свърша! - не знам защо, но перверзната игра на обществено място ме влудяваше и начина, по който тя вече щеше да може да си играе с мен ме караше да изтръпна.. това, че ще я усетя как го докосва без преграда от панталоните ми ме караше да изпитвам нетършение и тя забелязваше колко много искам да усетя крачето й там долу.. да го докосва, да го гали.. не знаех дали на нея тази перверзна игра и харесваше, но знаех че това ще завърши като един див секс.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyПон Юни 03, 2013 7:31 pm

Алекса беше дръпнала крачето си за да може той да направи това което искаше. А и докато го слушаше доста се възбуди от мисълта да го накара да свърши на обществено място. Дали щеше да се удържи? Много вероятно, но щеше да е приятно да гледа как се опитва да не покаже какво точно му се случи. Тя се дръпна отново и бързо събу единото си краче и остави ботите на земята.
Чак когато крачето й беше само по чорапки започна отново да гали неговият, но не веднага отиде нагоре, а в началато само го дразнеше и наблюдаваше напрежението по лицето му и колко беше недоволен всеки път, когато тя спускаше кракът си надолу.
Най-накрая плъзна карче между крачетата и веднага усети дългата му и вдървена ерекция чакаща своите ласки. Започна бавно да го гали докато му се усмихваше перверзно. Да усеща набъбналият му член бе наистина възбуждащо и да свърши тук звучеше доста рисковано, защото винаги можеха да ги хванат нещо.
Наведе са напред на масата и и той направи същото.
- Колко пъти? - каза с дрезгав глас и се отдръпна колкото да го гледа в очите, но в същото време пристигна сервитьорът да вземе празната й чиния и какото и по погледа на Джак виждаше, че силно иска той да се разкара...
- Може ли да поръчам още нещо - каза тя и започна по-интензивни ласки по членът на му и нарочно държеше сервитьорът на близо. Отвори менюто.
- Тези плодови шейкове хубави ли са? - попита тя докато гледаше менюто и се правеше, че не забелязва ядосаният поглед на Джак. - Кой шейк ще ми препоръчате? - попита русокоската.
- Бананов, госпожице - каза той и се усмихна професионално.
- Значи бананов - каза тя и го отпрати и чак тогава погледна изнервеният Джейк на който му беше доста трудно да прикрива удоволствието от ласките.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyПон Юни 03, 2013 8:54 pm

В началото видях погледа й. Тя размишляваше, но когато видях ръката й под масата възбудата ми полудя. Нямаше търпение да усети ласки те й и .. тя почна да ме дразни. Просто ме докосваше с крак и щом достигнеше коляното ми слизаше надолу, докато не се престраши. Дори направо му се нахвърли, като започна да го гали. Накара ме да се приближа и попита колко пъти. Усмихнах се палаво и й казах:
-Какво ще кажеш да те предизвикам.. - след тези думи и показах с пръсти числото, което се изписваше от една ръка. Пет.. Петте ми пръста я предизвикваха да ме накара да свърша пет пъте. Отпуснах се на стола и затворих очи, когато се появи едно сервитьорче. Започнаха да си говорят. Това беше изнервещо и докато си поръчваше банановият шейк забелязах, че поръчката и е по-бавна от всякога, а ласките й по-бързи от началото. Искаше да си играем. Издишах тежко и щом сервитьора си тръгна я погледнах и й казах:
-Покажи ми гърдите си! - след това видях погледа й. Сякаш ми казваше "Да бе!" но физиономията ми се промени на мила и ангелска, а аз допълних:
-Моля те! - след което видя как ръцете ми се отпуснаха до тялото ми, а дупето ми се премести колкото може повече и така пениса ми беше в по-голяма близост до кракът й, и по-добре прикрит от масата. Тези ласки бяха невероятни и нямах търпение да усетя как тя ме кара да свърша само с крака. Нямах търпение да усетя как спермата ми се изхвърля от достойнството ми, докато около нас има хора:
-Не... спирай! - казах задъхано с изморен глас. Да.. тя ме влудяваше!
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyПон Юни 03, 2013 9:20 pm

Пет пъти? Да бе нямаше да издържи толкова много без да се издаде, че става нещо перверзно. Почти беше сигурна, че след втория или третият път щеше да се издаде по някакъв начин и ще ги изгонят, но щом искаше пет пъти значи пет пъти? Все пак беше попитала, нали?
Обаче когато чу желанието му... Да бе. Не стига, че искаше да го задоволява под масата пък и да почне стриптийз ли трябваше да му прави. Тя се наведе напред, така че косата да я скрива малко и разкопча част от ризата си и разкри красивите си гръди, а и си бише облякла изрязан сутиен. Погледът в очите му подсказваше, че му е харесало и тя веднага закри гледката.
- Повече чак когато и аз получа нещо - каза тя и погледна недоволният Джак.
Изведнъж рязко притисна пенисът му към тазът му и това май го стресна. Започна да прави малки кръгчета около него въртейки крачето си в глезена...
Изведнъж виличката й паднана на земята.
- Упс - направи се на невинна и се усмихна палаво докато се навеждаше да я взима, но незабелязано я бутна под масата и трябваше да надигне покривката и разкрие само и единствено за нейните очи огромната ерекция на Джак. Взе виличката и преди да стане. Прокара влажният си език по дланта си и хвана пенисът на Джак и прокара влажната си длан по дължината на членът му няколко пъти. После бързо се изправи и оправи косата си с другата ръка и тъкмо пристигна шейкът й. Тя хвана сламката на върха точно със ръката, която масажираше допреди малко членът му. Засмука сламката и след малко усети сладкият шейк с вкус на банан и веднага възобнови играта с крачето си, като не спираше да си играе все по-интензивно.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyПон Юни 03, 2013 9:46 pm

Гърдите й бяха толкова перфектни. Все едно излизаше от списание. Огледах ги доволно преди отново да ги скрие и усетих рязкото й натискане на достойнството ми към тялото ми. Тя се усмихна доволно, но причината не беше на това, че ме е хванала на тясно, а на това, че ми доставяше удоволствие. В началото си мислех, че ласките на плата на чорапчето й по дължината на достойнството ми. Просто не знаех как да се сдържам и да не покажа удоволствието, което изпитвам, но затрудненото дишане май беше достатъчно. Не.. не беше, защото когато тя се направи на приятно разсеяна и се скри под масата усетих влажната й ръка, която се плъзгаше по достойнството ми и тя го усети и видя. Усети как пениса ми претръпна в ръката й, а видя как тялото ми леко се изви. Издишах и последния въздух в дробовете си и се опитах да изглеждам сериозен, но тя видя как тялото ми се отпусна на стола и някак си беше недоволно от това, че ръката й освободи малкия ми приятел от захвата си, но когато тя беше отново на мястото си се появи и онзи гаден сервитьор. Постави й шейка и отново се оттегли. Видях я. Засмука сламката си и се наслади на банановата си напитка, а кракът й отново се озова върху ствола на достойнството ми. Можех да усетя как пръстчетата й се извиваха, за да ме подлудят. Как стъпалото й преминаваше нагоре надолу и как аз просто се наслаждавам на всяко движение. Това беше толкова приятно.. беше влудяващо приятно, но още по-възбуждащо го правеше мястото, защото бяхме в сладкарница. Място, където се събираха повече деца и това, че срещу мен седеше най-перверзното и ме даряваше с ласки или по-скоро даряваше пениса ми с ласки и се опитваше да ме кара да свършва не влияеше добре на психиката ми.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyВто Юни 04, 2013 9:24 pm

Принципно Алекса беше против правеното на такива неща на обществено място. Опипвания и обарвания - да. Но такива драстични неща не бяха по нейната част. Но ето я тук задоволявайки с краче под масата един почти непознат мъж, който беше доста притеснен дали ще успее да се сдържи и да свърши пет пъти преди да ги изгонят. Малко вероятно.
Александрия по едно време реши, че е време да вземе по драстични действия. За това спусна ръката покрай тялото си и бързо свали и другата си обувка и спусна и другото си краче към достойнството и това май му хареса. Тя започна да ги движи нагоре надолу по дължината му. Разбира се трябваше и да внимава да не удари с колене масата иначе щеше да привлече внимание.
Бавно и постепенно засилваше темпото и виждаше, че му е все по-трудно и трудно да сдържа емоциите си и това не му харесваше. А Алекса се опитваше да е колкото се може по-мъчително и да го предизвика за това и по едно време докато се движеше доста бързо спря изведнъж и почна да прокарва стъпала по бедрата му и след около поливин минута отново започна интензивно да го масажира с крачета.
Докато правеше всичко това най-спокойно си пийваше гъстият шейк, който беше приятно сладък, но беше плътен, като... течността която ще изцапа от долу масата след малко. И влагаше доста страст в пийнето на шейк. С езиче си помагаше да хване сламката и често пракарваше пръсти по дължината й.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyВто Юни 04, 2013 9:58 pm

Тя ме убиваше. Тези резки движения по онази ми работа бяха приятни, но когато направи движение с ръка и усетих другото й краче на достойнството си беше още по-трудно да сдържам емоциите си. Ръцете ми се плъзнаха към масата и се хванаха здраво за нея. Лицето ми се изкриви в едно такова.. с приятна усмивка, а след това отпуснах устните си, останаха отворени, а от тях излезе тон, които можеше да се определи като приятна въздишка. Движението на краката й толкова бързо по дължината на пениса ми ме влудяваше и точно, когато щях да достигна финала тя... спря. Сякаш го направи нарочно, но сега разбрах защо го направи. Искаше да я погледна и щом погледа ми се озова върху нея или по-точно към устните й, от където се подаваше езичето й, засмукващо сламката просто нямах търпение да усетя как този език задоволява пениса ми, но не сега.. трябваше да се.. съсредоточа към това да не се издам и.. да... тя отново започна да гали достойнството ми, като усещах, че съм на финала. Мекият плат на чорапките й ме влудяваше.. беше толкова приятен на допир.. така де.. докосваше толкова приятно, а гледката да гледам как си играе със сламката, все едно си играе с това под масата беше влудяваща. Нямаше да издържа още много преди да достигна първият си финал, но за сега просто стисках.. или не.. отпуснах глава назад. Усетих приятното чувство и как пръстчетата на едното й краче нежно галеха тестисите ми, докато другото преминаваше със стъплото си по дължината на пениса ми и... да.. достигнах първият си финал. Пениса ми започна да изстрелва семенната си течност в посоките, в които беше насочен и след това я погледнах. Издишах тежко, като усещах, че това беше повече от приятно и се усмихнах:
-Това беше номер едно... - след което преминах с език по устните си и попитах:
-Е? Ще ме изненадаш ли с нещо в номер.. две? - и зачаках да видя какво ще направи. Имаше много варианти за още по-палаво приключение, но не исках да се отклоняваме от пътя с крачетата й.. това беше най-невероятния оргазъм от месеци насам и не исках да спираме..
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyВто Юни 04, 2013 10:38 pm

Али усети как пенисът му набъбва, а топките му се стягат преди да свърши и доста бързо усети как плътната, лепкавата и топла течност опръсква крачетата й и това я възбуди. Усети влагата между крачетата й леко се размърда на място.
- Може би... зависи - каза русокоската и сложи сламката между устните си и смука от сладката течност и пак започна да прокарва краче по достойнството му. - Ти какво можеш да ми предложиш? - попита тя докато прокарваше едно си краче по надървеният му член.
Алекса реши да си по играе с въображението му. Извади сламката от шейка и прокара език по дължината й, но съвсем "случайно" една капка капна на по полу-разголената й гръд и й се наложи да я избърше. Направи го със средно пръстче, но вместо тя да го засмуче го поднесе към неговите устни и той не чакаше втора покана. Устните му бяха топли и влажни, а засмуквания още по-възбуждащи. Тя дръпна внимателно пръстчето си и отново потопи сламката в шейката и започна да я смуче по-скоро за да дразни Джак не защото й се пиеше шейк.
Крачетата й отново започнаха да си играят с него, като едното й стъпалце мина под достойнството, а другото над. И започна леко и бавно да ги прокарва по този начин по него, като леко го притискаше, а и копринините мрежести чорапки имаха приятен ефект. На нея лично й беше много приятно, така че сигурно и на него му беше.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyВто Юни 04, 2013 11:00 pm

Харесваше ми играта с нея. Харесваше ми как ме подлудява. Как крачетата й докосват пениса ми и това, че в момента са покрити в моята сперма ме възбуждаше, но още повече ме възбуждаше начина, по който тя ме дразнеше. Смученето на сламката, все едно тя е пениса ми. Пиенето на гъста течност от нея, все едно поема спермата ми.. влудяваше ме. За секунда ме надърви отново и ме попита какво ще и предложа. Усмихнах се и й казах:
-Мога да ти дам всичко, което пожелаеш! - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Примерно.. да усетиш устните ми по бедрата си, езика ми по бельото си и... пръстите ми по клитора си.. - започнах леко да се извивам в таза, докато стоях на стола. Приемах по удобни пози и така и помагах с движението си. Беше невероятно. След това я погледнах и допълних:
-Но ако предпочиташ ти мен да задоволиш.. мога да ти предложа да не спираш.. да ме измъчваш с крачетата си, да.. да ми доставиш удоволствие.. - след тези думи леко се извих. Ръцете ми стиснаха масата, но сякаш не можеше повече. Погледнах я и й казах:
-Искам.. да.. - след тези думи тя усети как се движа напред назад и дори само да беше поставила крачетата си пред мен щях да правя движения все едно навлизам в нея:
-.. да... ми.. покажеш.. гърдите си... играй си със... зърната си.. покажи ми ги.. покажи ми колко си възбудена! - след тези думи преглътнах и допълних:
-Защо не.. си играеш с ръчичка.. защо не се докосваш? - кракът ми се плъзна към моя и докато стъпалата й се плъзгаха по пениса ми аз свалих едната си обувка. Протегнах го нагоре и тя усети допира на пръстите на краката ми в гащичките си. Между разкрачените й крака сега имаше и нещо друго. Моят.. Докато тя ме задоволяваше и аз щях да правя същото. Започнах да го движа нагоре надолу и се надявах това да и хареса, защото беше някак си.. перверзно и много приятно. Сега трябваше просто да видим кой първи ще се издаде и може би, които го направеше губеше, а залога е да е секс играчката на другия.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyЧет Юни 06, 2013 6:29 pm

Само думите му караха Али да се размърда на стола, защото бше усетила нуждата да напира в нея. Думите му бяха доста настоятелни, а този глас доста подпомагаше за ефектът от тях и дори почна да обмисля възможността наистина да му покаже гърдите си, но просто нямаше начин да го направи. Но предложението да се докосне беше приемливо.
Тъкмо мислеше да спусне ръчичката си там, когато усети нещо друго. Това беше ново, изненадващо и ужасно възбуждащо. Кракът му беше между нейните и я внимателно я докосваше. Русокоската издиша тежко и стисна масата, защото имаше голямото желание да истене,притвори очи и отметне глава назад, но просто остана на място, защото иначе наистина можеше да се издаде.
Погледна го и видя перверзната усмивка на лицето му. Александрия дръпна столът си по-навътре за да им е по-удобно и бавно разшери крачета за да го усеща по-хубаво. За щастие не беше забравила и за него и за това продължи да прокарва стъпалцето си по дължината на членът му, но за сега се беше съсредоточила върху неговият крак, който беше доста палав.
Али реши да повтори и негови движеният с таза, но първо спусна ръчичката си и я прокара по крачето на Джак до глезенът където го обхвана и започна да се отърква в него, докато движеше тазът си. Беше страхотно и веднага започна да навляжнява.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyЧет Юни 06, 2013 8:02 pm

Когато видя реакцията й се усмихна доволно. Зачака я да покаже някакъв признак на слабост, но тя се приближи още повече и се притисна в кракът му. Харесваше й това и перверзността й го накара да я желае още повече. Щом кракът и се плъзна по достойнството му той се задави леко, защото не знаеше какво да каже и точно когато тя се беше отпуснала назад се появи сервитьора. Усмихнах му се и като се настаних така, че да се наслаждавам на движенията на кракът и тя усети как притиснах моя в нейният и как палеца ми премина много грубо и предизвикателно по бельото й, като се отправи към клитора й. Щях да я накарам да се издаде, а аз погледнах към този.. мъж, които ни сервираше и му казах:
-Знаеш ли какво? - той ме погледна любопитно, а аз се бавех, но докато се бавех пред него кракът ми правеше бързи движения в опит да я накарам да свърши още докато той е тук. Е добре де.. той ме погледна настоятелно и му казах:
-Искам парче еклерова торта. От онези, в които има много крем.. и еклерите да са с ванилия и да.. това е за сега! - след тези думи я погледнах, а тя ме гледаше злобно. Усмихнах й се и вдигнах рамене. Тя усети как пениса ми претрепва между крачетата й, но сега и беше трудно да ме задоволява. Тя усети как притиснах кракът си към нея и това накара пръстчето ми да навлезе по навътре, като ако не беше бельото й щеше да се озове между срамните й устни. Това и подейства доста екзотично, а аз видях как ми носят парчето торта. Усмихнах се и казах:
-Ако може и едно мартини с маслинка! - след тези думи бавно взех единият от еклерите между пръстите си. Разтворих го на две и тя видя белият ванилов крем. Езикат ми се подаде между устните ми и нежно премина по крема, като бавно го облиза, а кракът ми се задвижи нагоре надолу, като започна да се отърква по-притиснато в нея.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyЧет Юни 06, 2013 9:10 pm

Сега явно беше негов ред да я дразни като се бавеше се със горкият сервитьор, който ежедневно трябваше да търпи капризите на хората, а и явно да участва незнайно в техните игри за дразнене. Както сега например. Горкичкият чакаше Джак да му каже какво иска, докато той доста настоятелно масажира сърцевината на Александрия с крак. И тя трябваше да си признае, че й е доста трудно да се сдържа. Наистина беше добър и едва ли го правеше за пръв път щом я подлудяваше така и имаше опасност да свърши.
Едва сдържа един стон, когато сервитьорът остави тортата, тъй като Джак едва ли не се опитваше да я накара да свърши, но тя просто не можеше да си го позволи не беше толкова сдържана и щеше да се издаде. А и играта се еклерът и белият крем беше точно толкова не честна колкото й тази, която тя играше със своя шейк. Можеше да си представи как я покрива с крем и после го изчиства с език бавно... Когато мартинито пристигна сервитьора тръгна да го оставя при Джак, но Али го "поправи".
- То е за мен - каза тя с усмивка на лице и сервитьорът веднага го остави пред нея. Когато се обърна усмивката на Али от мила стана нагла. Отпи малка глътка докато го гледаше с палав поглед. Щом я мъчеше така значи й дължеше поне едно питие. С едната ръка се хвана за масата докато той едва ли несе опитваше да разкъса бельото й.
- Джак... - каза тя докато с усилие поддържаше гласът си сравнително нормален. - Ако искаш да си запазиш репутацията на богаташ обичащ да помага на дечица по-добре да продължим някъде другаде - каза докато стискаше ръбът на масата и разтваряше крачета, като съвсем беше збравила за неговия пенис.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyЧет Юни 06, 2013 9:24 pm

Джак не можеше да се сдържи. Всичко беше прекрасно, но възбудата му изведнъж изгуби своите ласки. Явно тя се отдаваше на удоволствието и му открадна питието. Искаше да продължат другаде. Той внимателно облиза крема от еклера и й показа колко добре може да върти езика си, след което се пресегна към виличката си и щом я взе я вдигна във въздуха. Пусна я и тя падна на земята, а той я подритна с другият си крак. Усмихна се и каза:
-Опа! - тя усети как кракът му я освободи от удоволствието, но след секунда Джак се скри под масата. В началото нищо, но след това усети пръстчетата му да се спускат по бедрата й. Движеха се към слабините й и хванаха гащичките й. Придърпаха ги надолу и когато тя остана разголена от кръста надолу усети как устните му започват да целуват вътрешната част на бедрото й. Искаше да я подлуди и щом трябваше да го направи тук, за да е по-приятно щеше. Тогава тя ги усети. Устните му, които преминаха по клитора й и се разтвориха, за да може езика му да го докосне и да се завърти около него. Спусна се бавно надолу и премина по дължината на срамните й устни и щом се притисна в нея навлезе и тя го усети. Езика му изучаващ вагината й. Искаше да я накара да свърши, така както тя накара него, но преди това. Трябваше да опипа почвата. Бавно се отдръпна и отново насочи устните си към клитора й и когато тя усети езика му да преминава по тази нейна нежна част пръстите му бавно навлязоха в нея. Два, които със сигурност я изненадаха и ако тя не си запуши устата сигурно щеше да изстене рязко и силно, но това беше целта му. Скрит под масата задоволяващ нуждите й. Явно това запознанство беше повече от приятно, а след първият й оргазъм щеше да я закара в имението си или в някой близък хотел и да и покаже какво друго може.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyПет Юни 07, 2013 11:42 am

Ооооо, сега щяхме да играем още по-мръсно. Дори изпозваше и нейните номера, което хич не беше честно. Това изпускане на лъжичката значеше само, едно. Искаше да я накара да се предаде и явно наистина много искаше да свърши. Първо усети само ръцете му, който събуха гащичките. Следваха устните му и тя инстинктивно разтвори крака напълно извън контрол. Гледаше надолу към масата и косата закриваше лицето й. Устните й бяха леко разтворени, а очите притворени. Дишаше тежко в очакване на вяска негова ласка и не знаеше дали ще успее да издържи. Езикът му по дължината на сърцевината й я накара да измънка доволно, но когато пронкина. Едно стенание, не силно, но доста настоятелно, се откъсна от сладките й устни и спусна ръка между краката си и зарови пръсти в меката му коса, под покривката, и го притисна към сърцевината си. Изправи глава и обиколи заведението с поглед и никой не ги гледаше за щастие.
С всяка секунда Алекса губеше контрол и се опитваше всячески да се прикрие. В началото се беше навела напред на масата и уж й беше малко зле. После се облегна назад надявайки се това да я облекчи малко, но нищо не помагаше. А тялото й въобще не я слушаше и тазът й просто сам започваше да се движи. Не бяха на някоя централна маса, но беше изключително трудно най-вече, когато в играта влязоха и пръстите му, а от устните й просто не спираха да излизат тихички и звуци. След няколко минути вече беше изпаднала в паника, защото той просто не спираше, а тя беше пред свършване.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  EmptyПет Юни 07, 2013 1:24 pm

Джак се усмихна доволно. Тя беше пред оргазъм, а това му даде още повече сили. Ръката, с която я изпълваше забърза движението си. Тя усети двете му пръстчета във себе си. Езика му стана по-палав, като продължаваше да се движи нагоре надолу по клитора й, а устните му се движеха с него. Той прокара ръката си по тялото и се хвана грубо за достойнството, като се заигра с него. Искаше да я докара до невероятен оргазъм, но това сякаш не му доставяше цялото удоволствие. Да.. гърдите, които не му показа. Ръката му се плъзна нагоре и влезе под дрехите й. Тя усети. Ръката, която до преди секунда докосваше достойнството му сега се изкачваше по коремчето й, мина над него и грубо хвана гърдата й, Започна да я мачка, като с пръст преминаваше по зърното й. Искаше да я чуе как крещи, как получава оргазъм.. как той я е довел до това и щом усети как тя се стяга устните му се сляха с тялото й и тя усети как езика му бурно се плъзна по клитора й. Започна да прави движения на ляво, на дясно, на горе, на долу и така, докато пръстите му навлизаха в нея и въпреки, че беше адски влажна отдолу той знаеше, че не е стигнала до финал. Ръката му, която си играеше с гърдата й се премести на другата, а сутиена, които беше върху тях сега беше смъкнат надолу. Искаше го и не се интересуваше от последиците, а ако тя се представеше добре... след това щеше да прави много див секс с нея или поне така виждаше нещата. Искаше да я изчука още тук.. на масата, под масата.. където и да е.. и точно, когато усещаше, че тя е пред оргазъм се появи сервитьора, но Джак не спря.. стана по настоятелен.. искаше тя да свърши пред него, докато отговаря на въпроса му:
-Искате ли да поръчате още нещо?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарница  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарница
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of The Originals :: Mystic Falls :: Центъра на града-
Идете на: