World Of The Originals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума ни
BGtop
Latest topics
» Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Сладкарница  - Page 2 EmptyПон Окт 14, 2013 8:32 pm by Азазел

» Станете наши приятели
Сладкарница  - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 8:53 pm by Rosalie Darkbloom

» Самотният мост
Сладкарница  - Page 2 EmptyЧет Юни 20, 2013 7:40 am by Vallery

» Дом Петрович
Сладкарница  - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 5:28 pm by Кирил Петрович

» Кой е любимия ви член на екипа
Сладкарница  - Page 2 EmptyНед Юни 16, 2013 4:52 pm by Danielle McStell

» Готови герои
Сладкарница  - Page 2 EmptyСъб Юни 15, 2013 4:51 pm by Lilith.

» Търся си приятели.
Сладкарница  - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:36 pm by Vallery

» ask Vallery
Сладкарница  - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:26 pm by Vallery

» Търся си съквартирант/ка
Сладкарница  - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:17 pm by Vallery

Top posters
Katherina ♥
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
Danielle McStell
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
Lilith.
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
Jack Rourke
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
darcey.
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
.Venilian Flemming
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
Elizabeth Heller
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
Александрия
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
Кирил Петрович
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
The Devil
Сладкарница  - Page 2 6152614PСладкарница  - Page 2 6152616aСладкарница  - Page 2 6152615k 
Екип на форума
Сладкарница  - Page 2 6152862v Сладкарница  - Page 2 6152815h Сладкарница  - Page 2 6137543U Сладкарница  - Page 2 6152816Q Сладкарница  - Page 2 30w9np4 Сладкарница  - Page 2 6152817w Сладкарница  - Page 2 6137542v Сладкарница  - Page 2 6153764H Сладкарница  - Page 2 Tumblr_m1z7jmOaBx1r99f4t
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 34, на Нед Юни 03, 2018 3:12 pm

 

 Сладкарница

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 10:17 pm

Алекса просто не можеше вече да сдържа. Искаше да стене, да вика, да си извива в дъга и да се отпусне изцяло, но просто малкото благоприлечие, което й е останало не й позволи да го напарави. Дори когато той качи ръката си върху гърдите й и тя трябваше отново да се наведе напред за да го прикрие. Изпи мъртиното на екс, но това хич не й помогна. Той просто не спираше.
Усещаше как пръстите му си плъзгат в нея, по най-страхотният начин, а устните и езикът му не спираха да дразнят клиторът й. Просто не можеше вече така.
- Искате ли да поръчате още нещо? - чу глас до себе си и погледна сервитьорът, който беше застанал срещу не я и я гледаше любопитно.
- Да... - каза доста сдържано тя. - Още едно мартини - отвърна тя и той кимна и си тръгна.
Веднага след това усети, че й трябваше още много малко за да свърши и направо не знаеше къде е. По цялото й тяло премина една тръпка и не можеше да го направи. Не можеше да свърши толкова тихо. Почна да стене неудържимо и да си движи на стола. С всеки ицминал момент се приближаваше все повече и повече до оргазма. Видя една ръка да оставя мартинито пред нея и... тогава я връхлетя. Хвана се за ръбът на масата и стисна зъби и очи, докато цялата трепереше. Сякаш някой беше пусна ток по тялото й. Движеше се на място и не можеше да спре в продължение на минута. Чак когато се успокой чу думите на сервитьорът, който питаше какво й е. Е сигурно предполагаше, но нямаше как да е сигурен.
- Аз ... - започна тя, но просто не знеше какво да каже. - Добре съм - само каза тя. Е добре не беше точната дума. По-скоро разтърсена.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 10:27 pm

Джак усещаше близоста й, когато чу как сервитьора си тръгва стана по-настървен. Започна да ближе и да навлиза в нея по-бързо, а действията на ръката му по палава, а в момента, в който чу как сервитьора оставя Мартинито се усмихна доволно, защото около пръстите му се стекоха телесните й сокове, мускулите й се свиха, а гърдите й изпъкнаха. Тя се отдаде на оргазма, докато сервитьора беше до нея и започна да я разпитва как е. Тя каза, че е добре, но за финал устните на Джак се свиха и нежно целунаха клитора й. Той бавно излезе изпод масата и сервитьора се стресна:
-Ами.. изтървах си вилицата! - след което се усмихна и допълни:
-Впрочем.. би ли ми донесъл едно голямо уиски с лед! - Рурк бавно избърса устните си от соковете на Александра и след това тя видя пръстите на другата му ръка. Тези, които бяха в нея лъщяха. Той бавно ги постави между устните си и ги облиза. Усмихна й се и й каза:
-Та.. - прибра малкия си приятел в панталона и допълни:
-Смята, че.. вече може да си ходим, но.. току що поръчахме.. - огледа я и попита:
-Е? Все още ли смяташ, че ако не бях дошъл на масата ти деня ти щеше да е прекрасен? - усмихна се доволно и допълни:
-И впрочем.. ще е добре следващият път да седнем по-близко.. тогава ще може направо да ми се качиш отгоре и да усетиш как навлизам в теб! - след тези думи видя уискито си, което сервираха на масата, а притесненото сервитьорче попита:
-Още нещо сър? - Джак му подаде сто долара за сметка около тридесет и каза:
-Бакшиш! - усмихна му се и видя как младото момче се отдалечи. Тогава погледна русокоската и попита:
-Е? Искаш ли.. да изтърва още нещо на пода? - и я загледа любопитно.
Върнете се в началото Go down
Александрия
Първороден антихрист
Първороден антихрист
Александрия


Професия : Моден дизайнер.
Брой мнения : 55
Долари : 4415
Дата на регистриране : 01.06.2013

Сладкарница  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 9:00 pm

На Алекса й идваше едновременно да го удари и да го накара да се моли да свърши. Разбира се избра второ, но щеше да го остави за по-късно.
Тя дискретно си вдигна гащичките и обу ботите, след което си оправи сутиенът и блузата. Все едно се беше била с някой. Прокара и пръсти през косата си и вече се чувстваше по-... не толкова извратена.
- Първо, не съм казала че денят ми щеше да е по-хубав ако не беше дошъл - уточни тя и се усмихна и после отпи от мартинито си. - И второ следващият път може да седнеш до мен ако обещаеш да си кротък - наведе се напред и се усмихна. - И ако изпуснеш още нещо ще оставиш сервитьора да го вдигне или ще се срещнеш от близо с подметката на обувката ми - дръпна се назад със същата мила усмивка.
Вярно че искаше да го удари, но наистина го харесваше. Беше интересен и явно обичаше адреналинът и предизвикателствата. Също така беше и невероятно секси и със огромен пакет, което също беше от значение. И доста я ядосваше, но това явно си беше част от чарът му, а и поне щеше да се забавлява днес.
- Аз ти предлагам да си изпиеш питието по-бързо, защото не съм от търпеливите – каза русокоската и допи мартинито си и кръстоса крачета под масата, за да не я изненада пак и без това още бе възбудена и при най-малкото докосване можеше да почне да стене.
Върнете се в началото Go down
Jack Rourke
Човек
Човек
Jack Rourke


Професия : състезател
Брой мнения : 221
Долари : 21114
Дата на регистриране : 02.06.2013
Местожителство : тук там..

Сладкарница  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  - Page 2 EmptyНед Юни 09, 2013 10:20 pm

Джак се усмихна. Изпи питието си на един дъх. Просто надигна чашата и всичко се изля в гърлото му. Изправи се и притича зад Али. Премина с ръце по врата й. Наведе се и я целуна страстно, а след това спусна ръце и тя усети как за секунда масажира гърдите й. Усмихна се и каза:
-Добре.. да отидем в колата ми и после.. ще решим къде да ходим. - след тези думи тя усети как за секунда стиснах изпъкналите й зърна и се отдръпнах. Подпрях глава на рамото й, а ръцете ми се спуснаха надолу и тя ги усети. По-скоро усети едната, която се натика между крачетата й. Аз доближих устни до ушето й и след като преминах с пръсти по срамните й устни и я чух как изстена попитах:
-Какво? Не ти ли се тръгва? - усмихнах се дяволито и засмуках ушето й, а след това бавно се изправих. Извадих пари, с които платих сметката. Погледнах към Александра и казах:
-Та.. искаш ли да тръгваме? - и погледнах навън. Колата ми все още стоеше паркирана и лъскава, както винаги. А и доста бърза. След това погледнах към дамата си. Отново застанах зад нея, но този път издърпах стола й, за да стане и щом тя закрачи напред аз я последвах. Едната ми ръка се озова на бузката на дупето й, а аз я погледнах и след като стиснах леко и казах:
-Знаеш ли.. чудя се.. крачетата ти готови ли са да си играят с пениса ми? Така де.. в колата.. докато карам.. или за там имаш други идеи. - и щом излязохме от сладкарницата натиснах едно копче и колата се отключи, алармата се изключи, а вратите се отвориха и аз помогнах на Алекс да седне на мястото за пътник. Притичах към шофьорското и щом се настаних затворих вратите. Погледнах я и зачаках да чуя идеите й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарница  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница    Сладкарница  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарница
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of The Originals :: Mystic Falls :: Центъра на града-
Идете на: