World Of The Originals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума ни
BGtop
Latest topics
» Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПон Окт 14, 2013 8:32 pm by Азазел

» Станете наши приятели
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyВто Авг 06, 2013 8:53 pm by Rosalie Darkbloom

» Самотният мост
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyЧет Юни 20, 2013 7:40 am by Vallery

» Дом Петрович
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 5:28 pm by Кирил Петрович

» Кой е любимия ви член на екипа
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyНед Юни 16, 2013 4:52 pm by Danielle McStell

» Готови герои
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyСъб Юни 15, 2013 4:51 pm by Lilith.

» Търся си приятели.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:36 pm by Vallery

» ask Vallery
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:26 pm by Vallery

» Търся си съквартирант/ка
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПет Юни 14, 2013 5:17 pm by Vallery

Top posters
Katherina ♥
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
Danielle McStell
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
Lilith.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
Jack Rourke
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
darcey.
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
.Venilian Flemming
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
Elizabeth Heller
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
Александрия
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
Кирил Петрович
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
The Devil
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152614PПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152616aПреди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152615k 
Екип на форума
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152862v Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152815h Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6137543U Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152816Q Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 30w9np4 Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6152817w Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6137542v Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 6153764H Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Tumblr_m1z7jmOaBx1r99f4t
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 34, на Нед Юни 03, 2018 3:12 pm

 

 Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyНед Юни 30, 2013 11:49 pm



Crazy

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Tumblr_mp86paNlZZ1s9iysoo1_400

You turn it on Then you're gone






- Не ме познаваш, Азазел.. не винаги съм била ангелче.
Всъщност не беше сигурна до колко това е истина. Дори като обикновен човек винаги беше свита и прекалено добра, единствено сега, пред него беше толкова уверена в себе си. И чувството й харесваше. Чувството да бъде близо до него, да чувства ръцете му по тялото си, устните му върху своите .. и най-вече как той влиза в нея.. Боже Господи, беше невероятно!
Но от друга страна започваше да си мисли, че полудява. Та той беше опасен, беше демон, който дори беше видяла как убива. За малко щеше да убие и самата нея и не беше сигурна какво я беше спасило. Но не можеше да мисли за това сега, колкото и опасен да беше тя вярваше, че във всеки има добро и искаше да открие доброто в мъжа пред себе си.
Заслуша се в това как издишваше все по-тежко и шумно. Знаеше, че това, което правеха му харесваше колкото и на нея. Не беше сигурна дали предпочиташе да го гледа докато влиза в нея отново и отново или да го целува.. И двата варианта бяха доста примамливи, но й беше трудно да ги обедини.
- Искаш да те задоволя, така ли? А защо трябва да го правя? Мм? Защо трябва да ти се подчинявам?
И на нея й се искаше той да свърши заради нея, да го докара до ръба на лудостта, но първо искаше да го предизвика.Искаше да си поиграе с нервите му.

What can I do, honey I feel like the color blue. .

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПон Юли 01, 2013 12:00 am

Азазел се усмихна и каза:
-Аз не само искам.. ти ще го направиш! - след тези думи тя усети как ръцете му я пуснаха и може би причината беше, за да я постави на колене пред себе си, но не. Когато тялото й се отпусна тя усети как се намира опряла гръб в стената. Крилата и на двамата бяха прикрити вътре в душите им, но сега тя можеше да усети студената стена, която я държеше в диагонална позиция спрямо Азазел. Стената, Неси и Азазел приличаха на буквата N, като неси беше наклонената част, но по-важното беше това, което последва. Тя усети как ръцете му се плъзнаха по външната част на бедрата й, като я разкрачиха и така той навлезе в нея. Отпусна глава напред, но не я целуна, а направи друго. Ръцете му се плъзнаха нагоре по кръста й, докато не стигнаха гърдите й и накрая ги обвиха. Тя усети захвата му. Не беше лек, но и не беше силен, което не я накара да изпита болка, докато зъбките му не се впиха в едното й зърно, но след секунда езичето му премина по захапаното. Той направи чупка в таза си и тя усети как излезе и навлезе отново в нея, като пениса му я изпълваше, а тестисите му претрепваха, защото имаха нужда да се освободят от напрежениет. Той обви зърното на едната й гърда с устни, погледна нагоре и просто премина с език по тази нежна част. Ръцете му пуснаха гърдите й и се спуснаха надолу, като след като преминаха по кръста й и се спряха. Той се усмихна и просто започна да я движи в ритъма със себе си и да забързва колкото може, а скоростта му беше малко над човешките норми и тя можеше да усети как срамните й устни се разтварят и на един дъх малкият му приятел я изпълваше и й доказваше, че не е толкова малък. След като осмука зърното й той се отдели за секунда, за да си поеме дъх и тя усети топлия въздух по кожата си, но след секунда усети и топлата влага, която езичето му започна да оставя по другото зърно. Движеше се бързо и грубо, докато изведнъж не спря... Искаше да я накара да му каже, че ще изпълни всичките му желания и сега, точно когато и двамата бяха преди финала реши да го направи по друг начин. Завъртя я така, че да е с гръб към него. Притисна я към стената, така че главата й опря и буквално залепна в студените дъски. Пениса му отново навлезе в нея, но този път между краката й и я изпълни. Ръцете му се плъзнаха по гърдите й, а устните му започнаха да целуват вратлето й. Той я притисна силно и тя усети как срамните й устни се разтварят до невъзможното, за да приемат достойнството му, а той се усмихна и каза:
-Кажи ми, че ще ме задоволиш след това... и за секунди ще ни накарам да свършим! - но дори не изчака отговор, а просто се задвижи силно, едната му ръка освободи гърдата й от захвата си, за да се засили и да шляпне едната бузка на дупето й, като я зачерви, а той забързваше и усещаше наближаващият край.. и на двамата.
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПет Сеп 13, 2013 7:48 pm



I like it loud

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Tumblr_mp86paNlZZ1s9iysoo1_400

Oh, I'ma keep you up, Til' there's nothing left to do.

You should of listened,
I like my ice then,
Push me down, won't get enough.
Who says I'ma miss him?





Усещаше го навсякъде по себе си.. В себе си, по тялото си, върху устните си.. навсякъде. Беше направо влудяващо до какво състояние я докарваше този демон. Принципно не се подчиняваше на никой, но сега? Сега щеше да изпълни всяко негово желание.
Той се заигра с гърдите й, докато проникваше в нея и това я накара да простене дори по-силно от преди.
Преди да се е усетила се озова притисната с лице към стената, а той отново се наместваше между краката й.
- Аз.. ще направя всичко.., което желаеш... Съгласна съм да направя каквото ми кажеш.. след това..
Говореше задъхано, а когато усети удара болката й се стори по-сладка от всякога.

So baby, turn it up, Cause the speakers gotta boom.

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПет Сеп 13, 2013 8:14 pm

Азазел я притисна към стената и тя усети втвърденият му пениса да я изпълва. Устните му се сляха със вратлето й, а ръцете му стиснаха силно гърдите й:
-Моя си! - тези думи го възбудиха още повече и тя усети прилива на кръв в малкият му.. или по-скоро не толкова малкият му приятел, който я изпълваше. Едно движение назад и едно напред и й припомни кой командваше парада. Тялото му се беше сляло с нейното и не само в областта на срамните й устни, а гърдите му бяха прилепени в гърба й. Устните му изучаваха кожата й, а след като бавно се отдръпна назад тя усет едната му ръка, която се плъзна от дясната й гърда надолу. Щом пръстите и преминаха по клитора й той я притисна към себе си и тя усети поредното рязко навлизане, а той отдели устни от рамото й, за да си поеме дъх, защото едва издържаше. Накрая я захапа, но не груба а нежно, колкото зъбките му просто да одраскат кожата й и щом остави следа премина с език по дупките, който беше образувал с ченето си. Отдръпна се бавно, направи поредното движение, в което главичката на пениса му започна да навлиза в путката й и тя усети как отново я разширява, за да навлезе в нея, а той я притисна към себе си и й каза:
-Признай го... - тя усети как я изпълни докрай,а устните му се отвориха до ушето й, за да прошепне:
-Че си моя!
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПет Сеп 13, 2013 8:58 pm



I like it loud

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Tumblr_mp86paNlZZ1s9iysoo1_400

Oh, I'ma keep you up, Til' there's nothing left to do.

You should of listened,
I like my ice then,
Push me down, won't get enough.
Who says I'ma miss him?





Негова?Да, точно в момента беше изцяло негова, но след това.. не беше сигурна какво ще се случи. Дали на него нямаше вече да му е омръзнала, въпреки всичко, което и каза и дали щяха да са заедно.Но и сега не можеше да мисли за това. Толкова беше завладяна от усещането да е притисната в него, да са слети в едно цяло, че всички други мисли бяха излезли от главата й.
- Твоя съм.. Само твоя.
Неси очакваше "командите" му, но такива не последваха, затова тя наклони глава назад и придърпа неговата, за да може отново да почувства устните му върху своите.
- Но и ти си мой..
Тя се усмихна доволно с думите си щом целувката беше приключила. Знаеше добре, че не само на нея това й харесва страшно много, но и на него.. Можеше да го усети.


So baby, turn it up, Cause the speakers gotta boom.

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПет Сеп 13, 2013 9:11 pm

Усещах я. Беше толкова влажна отдолу. Едва се сдържаше, но и при мен беше така. Движех се грубо и доволно, като знаех че всеки момент мога да свърша. Тя ме придърпа и ме целуна, а това ми хареса. Явно обичаше устните ми върху своите, но нямаше да си играем повече. Стиснах гърдите й, изтласках се напред и щом пениса ми навлезе в нея тя усети онзи малък трепет в него и как нещо се отдели. Бавно се отдръпнах, като излизах от нея и щом го направи я освободих от захвата си. Погледнах я и й казах:
-Желая.. те.. - след тези думи закрачих назад без да гледам къде вървя и се спънах в дивана, като се приземих в седнало положение на него. Видях я. Тя стоеше надупена пред мен и чакаше още, а аз исках да изпълни командите ми:
-Ела тук! Искам да ме накараш да свърша отново! - не знам защо го желаех и защо започнах да я командвам така, но исках да ме задоволи.. и след това аз да я задоволя, но сега аз бях този, който командваше:
-И ... докато идваш насам.. искам да го направиш на четири крака..
Върнете се в началото Go down
Renesmee
Нефелим
Нефелим
Renesmee


Брой мнения : 24
Долари : 2500
Дата на регистриране : 07.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПон Окт 14, 2013 8:24 pm



I like it loud

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Tumblr_mp86paNlZZ1s9iysoo1_400

Oh, I'ma keep you up, Til' there's nothing left to do.

You should of listened,
I like my ice then,
Push me down, won't get enough.
Who says I'ma miss him?





Скоро свършиха.И двамата. Чувството да я изпълва беше върховно. Не й пукаше от последствията от това, че свършва в нея, важен бе моментът.А той беше превъзходен.
Когато излезе от нея и тръгна назад тя извърна глава, за да го погледне, но не промени позата си.
- О, повярвай ми.. знам, че ме желаеш.
Неси промени положението си чак когато чу командата му.Бавно се оттласна от стената и се завъртя с лице към него, а след това клекна на четири крака като всяко нейно движение беше грациозно и примерено.Запълзя - буквално - към него, докато не се озова между краката му, а след това повдигна глава, очаквайки следващата команда.


So baby, turn it up, Cause the speakers gotta boom.

Върнете се в началото Go down
Азазел
Демон
Демон
Азазел


Брой мнения : 38
Долари : 3010
Дата на регистриране : 02.06.2013

Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 EmptyПон Окт 14, 2013 8:32 pm

Азазел я погледна. Можеше да я накара да направи всичко. Да поиска да си играе с достойнството му, да я накара да свърши пред него, да я накара всичко, но той просто я привика с пръстче и когато тя се доближи я хвана за ръката и я задърпа нагоре. Накрая се озова в него и отново я целуна. Усмихна се доволно и й каза:
-Нека.. да отидем в банята и да се изкъпем. Искам да напълня цялата вана, да се потопим в топлата вода и да потънем в нея. Да останем там, само двамата и да се отдадем на момента.. - след което я накара да го погледне в очите и допълни:
-А след това.. без да се обличаме, чисто голи, отиваме в леглото под завивките, гушваме се и започваме да си говорим или да гледаме филм.. каквото и да е, но преди това.. - целуна я отново, като езичето й се заигра с нейното и той допълни:
-Преди всичко това имам една последна палава игра за теб.. искам за последно да ми покажеш, колкото ти е харесало.. искам за последно да се насладиш на последния оргазъм.. за това си избери с коя час от тялото си ти ще ме задоволиш, а аз ще задоволя теб.. съгласна? - и зачака отговора й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.   Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Преди два дни! Срещата с един Нефилим в една тъмна улица.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Преди няколко часа. Една тъмна уличка!
» Улица "Golden"
» Преди половин година в Ню Йорк
» Една пиянска нощ преди около месец
» Преди 1 година в Ибиза

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World Of The Originals :: Някъде там :: Минало-
Идете на: